راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
من میخواستم فونت نوشته ها رو درشت تر کنم باید کدوم css رو تغییر بدم ؟ ممکنه راهنمایی کنید
خداوند یعنی انژی های مثبت کاینات - با انرژی فراوان باید آموخت و اطلاعات خود را گسترش داد.
  1. مهران اسماعیلی
  2. هایپرمارکت
  3. چهارشنبه, 28 فروردين 1398
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام. منظور دقیقا کدام قسمت است؟ چون هر بخش دستور جداگانه دارد. منو، فوتر، متن مقالات و ...
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 1
0
رای
لغو
متن های نوشته ها ی داخل منوی پایین فوتر و همچنین تگ های بادی - البته جسارتا در css تمپلیت دیفالت 11px را به 12px تبدیل کردم ولی رشته ها رو چون نتونستم متوجه بشم search and replace کردم از ابتدا تا انتها :( :(
خداوند یعنی انژی های مثبت کاینات - با انرژی فراوان باید آموخت و اطلاعات خود را گسترش داد.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 2
0
رای
لغو
توصیه می کنم حتما از ابزار inspect کروم استفاده کنید تا شماره خط و فایل رو پیدا کنید.
البته موقت پلاگین jbetolo رو خاموش کنید تا فایل های CSS شما رو فشرده نکنه
http://yon.ir/BnjV5
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 3
0
رای
لغو
متاسفانه نتوستم از طریق منوی Develop er tool به موقعیت ماژول ها دسترسی پیداکنم - لینک ارسالی منقضی شده
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 4
0
رای
لغو
آی پی ایران فیلتر است (403) می تونید در یوتیوب هم سرچ کنید
https://www.youtube.com/watch?v=WfKG9C00giI
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 5
0
رای
لغو
بسیار بسیار ممنون واقعا بابت تمام این محبت ها از شما سپاسگزارم - طی این مدت که با شما آشنا شدم 90 درصد اطلاعات جدید کسب کردم . ممنونم بابت پشتیبانی بسیار خوبتون - پایدار باشید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 6
0
رای
لغو
خواهش میکنم موفق باشید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 7
  • صفحه :