راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
باسلام خدمت شما
نمایش فیلم در iframe آپارات مشکل دارد ارتفاع کامل نشان نمی دهد طوری که دکمه های زیر فول کردن تصویر فیلم و ... آپارات نشان نمی دهد خواهش می کنم کمکم نمایید رفع مشکل کنیم .
<iframe id="sj_videobox_show180" src="https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/YKuc2/vt/frame" allowfullscreen="" width="100%" height="400px" frameborder="0"></iframe>
فکر کنم " height="400px باید بشه " height="400px تا درست بشه اما نمیدونم کجا تغییر بدم. لطفا بررسی نمایید رفع آن به بنده بفرمایید.
پیوست (1)
  1. مجید
  2. آسمان
  3. دوشنبه, 28 آبان 1397
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام
می تونید به خط 291 در فایل زیر برید و ارتفاع رو تنظیم کنید»

templates/aseman/css/trtl.css

.videolist .sj-video-current,
.videolist iframe {
height: 680px;
}
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. آسمان
  3. # لینک
0
رای
لغو
سلام

برای اشتراک گذاری از حالت ریسپانسیو استفاده کنید. تا ارتفاع خودکار تنظیم شود.
همانطور که در کد زیر مشاهده می کنید ارتفاع روی 100% قرار گرفته است و عدد بصورت پیکسل نیست

<style>.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}</style><div class="h_iframe-aparat_embed_frame"> <span style="display: block;padding-top: 57%"></span><iframe src="/https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/YKuc2/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe></div>
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. آسمان
  3. # 1
0
رای
لغو
باسلام
دوست عزیز بنده منظورم چطوری میتونم ریسپانسیو کنم ماژول sj video box چندرسانه داخل ماژول هروقت لینک مستقیم ویدئو می دهم حالت موبایلی ناقص میاره چطوری میتونم نمایش فیلم ریسپانسیو کنم؟
باتشکر
.videolist iframe {
width: 100%;
height: 650px;
}
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. آسمان
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد