راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com
 
اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید
 

دانلود رایگان فاکتور رسمی اکسل

4.530612244898
1 1 1 1 1
رتبه 4.53 (49 رای)

فاکتور رسمی - فرمت اکسل

به موجب ماده 19 قانون مالیات بر ارزش افزوده مؤدیان مکلفند به ترتیبی که سازمان امور مالیاتی کشور تعیین و اعلام می نماید، نسبت به ارائه اطلاعات درخواستی سازمان مذکور و صدور صورتحساب اقدام نمایند. لذا صدور صورتحساب از تکالیفی است که براي مؤدیان مشمول این نظام در نظر گرفته شده است که نشان از اهمیت و جایگاه خاص آن میباشد.

"معاونت مالیات بر ارزش افزوده"

صورتحساب عمومی فروش کالا و خدمات، صورتحساب فروش عادي است که در حال حاضر نیز مورد استفاده فروشندگان قرار میگیرد. اینگونه صورتحساب ها توسط کلیه عرضه کنندگان کالاها و ارائه دهندگان خدمات که به عرضه کلی یا جزیی کالاها و خدمات اشتغال دارند، صادر میگردد. صورتحسابهاي مذکور در معاملات بین فعالان اقتصادي با یکدیگر و همچنین بین فعالان اقتصادي و مصرف کنندگان مورد استفاده میباشد. مؤدیان میتوانند حسب نیاز، صورتحسابهاي مورد استفاده را از نظر قطع در اندازه هاي مختلف و از نظر قالب در اشکال گوناگون، به صورت رایانه اي و یا دستی صادر نمایند.

راستچین اقدام به طراحی فرم این صورتحساب در قالب فایل اکسل نموده است. در این فایل فرمول های مربوط به اعمال مالیات بر ارزش افزوده (با نرخ 9 درصد) و همچنین موارد مشابه مانند اعمال تخفیف و جمع کل لحاظ شده است. همچنین فایل برای پرینت در سایز برگه A4 تنظیم گردیده ( مشاهده پیش نمایش در فرمت PDF )

 

 

نکات مهم برای استفاده صحیح :

  • اگر می خواهید فاکتور را به دارائی ارائه کنید، شماره فاکتور را حذف و پس از پرینت، با رنگ قرمز (به کمک شماره زن) شماره فاکتور را مهر کنید
  • اولین باری که فایل اکسل را بازمی کنید، در بالای صفحه، نوار زرد رنگی شامل کلید enable editing مشاهده می شود. روی کلید، کلیک کنید.
  • فاکتورهای اکسل reference و compact دارای Sheet دوم هستند و برخی اطلاعات در این قسمت باید تکمیل گردد.
  • با توجه به اینکه هر فاکتور بهتر است سه برگ باشد(برای مشتری، خودتان و دارایی)، می توانید برای پرینت از کاغذهای سفید، زرد و قرمز استفاده کنید.
  • فونت های موجود در بسته دانلود را قبل از باز کردن اکسل در فولدر FONTS ویندوز کپی کنید
  • برای نمایش صحیح فایل، از اکسل 2013 به بالا استفاده کنید

 

دانلود رایگان فاکتور رسمی اکسل
بالا