راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
با سلام
من این قالب را دیروز خریداری کردم ولی مشکل نقشه دارم در سایت جستجو کردم دیدم نوشتید که Dj Classifieds باید حداقل نسخه 4.6 باشه من اخرین نسخه را از سایت دیگه ای خریدم ولی اپدیت که نمی تونم بکنم اررور دیتا بیس میگیرم نسخه شما را هم پاک می کنم و اون نسخه را نصب می کنم همه چیز پاک میشه . میشه بپرسم روی قالب دمو شما چه جوری نقشه را فعال کردید؟ و اگر از Dj Classifieds نسخه جدید استفاده کردید چرا همون نسخه را در فایلی که خریدیم قرار ندادید؟
با تشکر
  1. نوید
  2. نیازمندی ها
  3. جمعه, 27 اسفند 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام.
اینکه در دموی ما نمایش داده میشه بدلیل اینه که قبل از تغییر سیاست گوگل در مورد نقشه، دامنه ما از این سرویس استفاده می کرد. بهمین دلیل ما نیاز به API نداریم. اما دامنه های جدید باید حتما api بگیرند. در واقع دموی ما همان فایلی است که شما دانلود کردید
اما در مورد افزونه، قبلی رو حذف نکنید چون به احتمال زیاد فایل های قالب و برخی تنظیمات پاک می شوند. باید بروزرسانی کنید.
اطلاعات سایت رو بصورت پیغام خصوصی ارسال کنید تا بررس کنیم
باتشکر
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 1
0
رای
لغو
باسلام.
قالب به نسخه 1.3 بروز شد. می توانید فایل را مجدد دانلود و نصب کنید :
https://rastchin.com/template/joomla/162-directory
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 2
0
رای
لغو
سلام.
لطفا پس از کلیک روی افزونه در محیط مدیریت، روی کلید options کلیک کنید. مطابق تصویر پیوست باکسی برای وارد کردن کد وجود دارد
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا