راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام .میخوام طبق تصویر پیوست بخش " اطلاعات بیشتر " رو ببرم بالا سمت راست "موقعیت" زیر "تماس با آگهی دهنده" . چون یک فاصله افتاده بینشون. لطفا راهنمایی بفرمایید
پیوست (1)
  1. meghdad
  2. نیازمندی ها
  3. چهارشنبه, 20 بهمن 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام
سایت شما آفلاین است و امکان بررسی نبود اما صفحه استاندارد شما باید بصورت زیر باشد :
http://demo.rastchin.com/directory/single-ad-view-with-buy-now
یعنی اطلاعات سمت چپ تصاویر.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 1
0
رای
لغو
الان سایت رو منتشر کردم.
لطفا به این آدرس برید
http://dardastras.info/index.php/classifieds/fashion/ad/abercrombie-fitch,52
من میخوام فضای خالی بین باتن تماس با آگهی دهنده و اطلاعات بیشتر حذف بشه. قبلا مشخصات اونجا بوده و من حذفش کردم. اما جایگاهش ظاهرا مونده. من میخوام اطلاعات بیشتر و رتبه دهی رو بیارم بالا تا اون فضای خالی پر بشه. این رو نمیدونم چطور انجام بدم.
مسئله بعدی اینکه اگر دقت کنید می بینید هنوز مشکل نمایش نقشه رو دارم. با وجود اینکه API رو ست کردم.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 2
0
رای
لغو
کد زیر رو به انتهای فایل templates\construction\css\rtl.css اضافه کنید :
#dj-classifieds .dj-item .additional {
clear: none!important;
width: 45% !important;
}
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 3
0
رای
لغو
سلام. اینکار رو انجام دادم. اما فقط این دو خط رفت بالا.
"اطلاعات بیشتر
شناسه آگهی: 53 "
بقیه موارد که خطهای زیر این دو خط میشه، میره بالا اما بلافاصله میره سرجاش و میاد پایین. من میخوام بخش " اطلاعات بیشتر" و " رتبه دهی" بره بالا. درصدی که گفتید هم تغییر دادم اما اون فقط برای عرض اونها بوده و درست نشد.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 4
0
رای
لغو
درسته چون اگر به کد این بخش نگاه کنید می بینید هر باکس یک div جداگانه هستش. و این موارد بدلیل عرض زیر هم قرار می گیرند
اگر می خواهید کنارهم باشند باید مثل کدی که نمونه داده شد برای کلاس هر div کد بنویسید و عرض رو کمتر کنید. اینطوری کنار هم قرار می گیرند
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 5
0
رای
لغو
سلام . همانطور که راهنمایی فرمودید برای کلاس هر div کد زدم .عکس به پیوست ارسال شد. عرضشون رو هم کم کردم اما متاسفانه درست نشد و بالا نرفت. لطفا کد مورد نظر برای رفع این مشکل رو قرار بدید. متشکرم
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 6
0
رای
لغو
کدتون احتمالا درست است. ویدئو به این دلیل بالا نمیره که div سمت چپِ اطلاعات بیشتر یعنی نقشه، ارتفاع بیشتری داره و این باعث میشه ارتفاع هر 2 div یعنی "اطلاعات بیشتر" و "نقشه" برابر نقشه باشه.
برای اطلاع بیشتر درمورد لایه بندی div سری به گوگل بزنید :
https://goo.gl/kqxKSU
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 7
0
رای
لغو
متاسفانه از گوگل نتونستم چیزی پیدا کنم تا مشکلم حل بشه. سایت من نیاز به ویدئو نداره و غیذفعالش میکنم. دو تا ستون کنار هم عرضش خیلی کمه و باید ستون پایینی بره بالا اما جالب اینجاست دو خط اول میره بقیه نمیره!اگر قرا به بزرگ یا کوچک بودن DIV هستش هیچ بخش از اون کلاس نباید بره اما عنوان و یک خط زیرش رفت بالا اما بقیه نمیره!
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 8
0
رای
لغو
لینک گوگل رو ارسال کردم واستون در پست قبلی. منظور بنده این بود با دیدن تصاویر نحوه قرار گرفتن div ها رو ببینید.
شما همه تغییرات رو بدید بعد سایت رو آنلاین کنید تا بررسی بشه.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 9
0
رای
لغو
سلام. سایت رو آنلاین کردم. لطفا بررسی بفرمایید
http://dardastras.info/index.php/classifieds/fashion/ad/mis-one,53
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 10
0
رای
لغو
همانطور که قبلتر اشاره شد ارتفاع یک ردیف وابسته به کلیه div های داخل آن است. وقتی یک div دارید (نقشه) که ارتفاع بیشتری دارد مسلما بقیه div ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد
در لینکی که ارسال کردید مشکلی دیده نمی شود. مگر آنکه ارتفاع نقشه را کم کنید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 11
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا