پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام چند وقت پیش ماژول BAOO رو خریداری کردم اما تقویم شمسی روش کار نکرد سوالی پرسیدم در این مورد و این جواب رو فرمودین :

افزونه از سایت اصلی دانلود و بصورت اورجینال در راستچین قرار گرفته است.
در توضیحات محصول نیز اشاره ای به تقویم شمسی نکردیم.

توجه کنید در صورتی تقویم یک افزونه فارسی خواهد بود که کدنویس ، تقویم بومی جوملا را فراخوانی کند. بطور مثال در فرم ساز (بریزینگ) این مورد رعایت شده و تقویم شمسی پشتیبانی می شود :

https://rastchin.com/d6bd

در صورت تمایل می توانیم بصورت رایگان، فرم ساز بالا را در اختیارتان قرار دهیم

بریزینگ رو دانلود کردم نصب کردم دو المنت calendar و responsive calendar اولی که اصلا تقویم نشون نمیده دومی تقویم میلادی رو میاره ! میشه راهنماییم کنین؟
  1. منتقم
  2. سیستم مدیریت محتوا - جوملا 3
  3. چهارشنبه, 28 مهر 1400
پاسخ صحیح Pending Moderation
1
رای
لغو
سلام.

طبق تصویر پیوست، بایستی از نوع calendar استفاده کنید.
اگر تقویم نمایش داده نمی شود ممکن است بریزینگ فرم با افزونه دیگری تداخل داشته باشد. بایستی دقیق تر بررسی کنید
پیوست (2)
0
رای
لغو
اما من چیزی که روی صفحه ام میبینم به این شکله وقتی calendar انتخاب میکنم!
پیوست (1)
1
رای
لغو
باید از طراح قالبتون بخواین چک کنه سایت رو. چون تقویم جوملا چیزی هست که تصویرش رو پیوست کردم. ممکنه تغییراتی در سایت تون داده شده باشه
0
رای
لغو
سلام مجدد
ببخشید من قالب رو هم عوض کردم شاید به 5 تا قالب دیگه اما باز مشکل حل نشد مشکل فکر نمیکنم از قالب باشه حتی ماژولهای سایت رو یک به یک حذف کردم که ببینم با کدوم ممکنه تداخل داشته باشه اما هیچ فرقی نکرد و با هیچکدوم تداخل نداشت !
حدس میزنین مشکل از کجا باشه ؟
1
رای
لغو
توصیه می کنم ابتدا آخرین نسخه جوملا سری 3 رو دانلود و افزونه رو نصب کنید روش. اینطوری سریع تر هست.
چون جوملا فقط شامل ماژول نیست، پلاگین و کامپوننت هم لود میشن.

بعد از اطمینان از عملکرد درست فرمساز در جوملا خام، می تونید یک کپی از سایت اصلی بگیرید و روی اون تست کنید. ینی همه ماژول ها، پلاگین و در صورت عدم نتیجه کامپوننت هارو حذف کنید تا موردی ک تداخل ایجاد کرده پیدا بشه.
0
رای
لغو
ممنون از راهنمایی با حذف و نصب مجدد زبان فارسی سایت مشکل حل شد
1
رای
لغو
ممنون از اشتراک راه حل. موفق باشید
  • صفحه :
  • 1