راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
مهندس نوروزی گرامی سلام
من میخوام قالب اینویکس رو در یک سایت دیگه ام استفاده میکنم ، یعنی میخوام دقیقا همین ظاهر در قالب رو به سایت دیگه منتقل کنم ، یعنی لوگو سایت ، باکس جستجو ، باکس ورود اعضا و همه ایتم های بالای صفحه این قالب سر جای خودشون بیان و درست کار کنن ، چطوری میتونم این کارو انجام بدم ؟
این راه درسته ؟ پوشه قالب رو خروجی بگیرم و قالب رو در سایت دوم نصب کنم ، خوب بعد مثلا ماژول جستجو رو از کجا بردام و نصب کنم و در موقعیت خودش بزارم ؟

یا راه دیگه ای پیشنهاد میکنین ؟
متشکرم ، لطفا یک راهنمایی کامل عنایت کنین
سپاس منتظرم
  1. رضا نکوئی
  2. اینویکس
  3. دوشنبه, 10 آذر 1399
پاسخ صحیح Pending Moderation
1
رای
لغو
سلام

1- در صفحه تنظیمات ماژول و بخش موقعیت، نام position دلخواه خود را بجای انتخاب از لیست، تایپ کرده و enter کنید تا ایجاد شود.

2- دلیل، کدنویسی سفارشی ما در بین فایل های قالب است و بهمین دلیل اینکار چندان توصیه نمیشه و در واقع فلسفه طراحی قالب همین بوده!

3-در فریمورک هلیکس بشرطی که یک ماژول در موقعیت خاصی قرار داده باشید، می تونید در بخش layout ازش استفاده کنید. بنابراین اگر موقعیت مثلا cart رو لازم دارید، ابتدا یک ماژول در این موقعیت (به روش 1) تعریف کنید. سپس در این بخش دیده خواهد شد

نکته » اصولا نصب یک قالب روی سایت دیگه توصیه نمیشه چراکه ماژول های مورد نیاز و تنظیمات احتمالی وجود دارند و پروسه ای زمان بر خواهد بود

توجه : لطفا در هر پست فقط یک سوال مطرح کنید
موفق باشید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 1
0
رای
لغو
سلام مجدد ، من یک سری بررسی هایی کردم
متوجه شدم پوشه قالب رو زیپ کنم و در سایت جدید نصب کنم
متوجه شدم پوشه هر ماژول رو زیب کنم در سایت جدید نصب کنم به این ترتیب مثلا به ماژول جستجو قالب شما دسترسی پیدا کردم

حالا که قالب اینویکس رو زیپ کردم و در سایت جدید نصب کردم مشکلی که دارم اینه که موقعیت هایی که شما در قالب ایجاد کرده بودین نیست و همان موقعیت های قالب هلیکس رو نمایش میده
اینو چه کنم و چطوری موقعیت های شما رو بدست بیارم ؟

مشکل دوم اینکه که ماژولهای شما رو وقتی زیپ میکنم و درسایت جدید نصب میکنم ،ظاهر ماژول مثل قالب شما نمیشه ، مثلا ماژول cart یا سبد خرید بعد نصب ، همان ظاهر سبد خرید معمولی j2store رو داره ، این ماژول و بقییه ماژولها رو چطور به ظاهر قالب شما در بیارم ؟

یک سوال دیگه :
شما داخل قالب هلیکس یک سری موقعیت جدید برای قالب ایجاد کردین که داخل موقعیت های خود قالب هلیکس نیست ، این موقعیت ها چطوری ایجاد شدن ؟ مثلا داخل موقعیت های هلیکس موقعیت cart نداریم اما شما در بسته اماده نصب اینویکس این موقعیت رو دارین ، چطوری ایجاد شده امثال این موقعیت

سپاس گذار میشم اگر :

دو مشکل مطر شده بالا و یک سوال مطرح شده رو پاسخ بفرمایی
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 2
0
رای
لغو
متشکرم از شما گزینه 1و 3 رو عالی راهنمایی کردین

اما برای گزینه دوم : من عرض کردم

مشکل دوم اینکه که ماژولهای شما رو وقتی زیپ میکنم و درسایت جدید نصب میکنم ،ظاهر ماژول مثل قالب شما نمیشه ، مثلا ماژول cart یا سبد خرید بعد نصب ، همان ظاهر سبد خرید معمولی j2store رو داره ، این ماژول و بقییه ماژولها رو چطور به ظاهر قالب شما در بیارم ؟

و شما فرمودین :

2- دلیل، کدنویسی سفارشی ما در بین فایل های قالب است و بهمین دلیل اینکار چندان توصیه نمیشه و در واقع فلسفه طراحی قالب همین بوده!

خوب وقتی من قالب اینویکس شما رو از سایتی که با بسته اسان نصب شما فعال شده زیپ میکنم و به سایت جدید اپلود میکنم ، مگر نباید کدهای نوشته شده شما هم برای مثلا سبد خرید با این زیپ کردن و انتقال من ، منتقل بشه ؟

مگر فایلهای css شما برای مثلا سبد خرید در کجا قرارداده یا داخل خود قالبه که من قالب رو منتقل کردم یا داخل ماژول سبد خریده که اونم زیپ و در سایت جدید نصب کردم ،پس چرا بازم سبد خرید با ظاهر خود j2store نمایش داده میشه ؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 3
0
رای
لغو
بخشی از تنظیمات در پایگاه داده ذخیره شده و وقتی شما فایلهارو منتقل می کنید، جا میمونه. بنابراین ممکنه کدها فراخوانی نشن
میتونید آدرس سایت رو هم ارسال کنید تا بررسی بشه
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 4
0
رای
لغو
مهندس جان ماژول و قالب ها رو میشه با زیپ کردن پوشه در سایت جدید نصب کرد
اما کامپوننت ها رو که در چندین جا بعد نصب پوشه و فایل میسازه چطوری میشه از داخل بسته اسان نصب برداشت؟

مثلا کامپوننت ورود اجاکسی رو میخوام بردارم
تشکر از راهنمایی های شما
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 5
0
رای
لغو
کامپوننت بدلیل ایجاد جدول در پایگاه داده بایستی نصب شود
http://rastchin.com/e6c9
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 6
0
رای
لغو
این افزونه ورود اجکسی د رنسخه موبایل ایراد داره و فضای سفیدی به سمت چپ صفحه اضافه میکنه ، برای اون راه چاره ای هست ؟
البته سایت شما درسته سایت من خرابه
مثلا
modiremajazi.com
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 7
0
رای
لغو
سلام مجدد
مهندس جان من قالب اینویکس رو زیپ کردم در سایت جدید اپلود کردم اما صفحه محصول j2store با ظاهر خود j2store لود میشه ، چطوری میتونم css های شما رو در همه قسمتهای این قالب به سایت جدید منتقل کنم یا چطوری قالب رو خروجی بگیرم و نصب کنم تا ظاهر سایت مشابه نمونه شما بشه ؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 8
0
رای
لغو
سلام. همانطور که قبلا اشاره شد این روش ها توصیه نمیشه و قالب رو بصورت نصب سریع استفاده کنید.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 9
0
رای
لغو
مهندس جان سایت ویزیت چاپ من چند ساله فعاله ، چطوری بسته سریع نصب رو باهاش اجرا کنم ؟ سایت جدید نیست
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 10
0
رای
لغو
درسته ولی در مورد ادغام 2 قالب متاسفانه تجربه ای نداریم.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 11
0
رای
لغو
من که نمیخوام دو قالب رو ادغام کنم ، همه شرکتهای طراح قالب ، قالب رو به دو صورت میدن یک بسته نصبی با خود جوملا و افزونه ها ، 2- بسته قالب تنها که نصب میکنی با همان ظاهر بسته سریع نصب برات فعال میشه

حالا شما گزینه دوم رو ندارین ؟
اگر ندارین و بخوام روی قالب سایت ویزیت چاپ که باید sp page builder و هلیکس طراحی شده ، ظاهر قالب خودتون رو داخلش به صورت دستی اضافه کنین ، چطور میشه ؟
هزینه اش چقدره css قالب خودتون رو در قالب من کپی کنین؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 12
0
رای
لغو
مهندس جان منتظر پاسخ شما هستم
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 13
0
رای
لغو
دلیل اصلی ارائه جداگانه قالب، بروزرسانی است. همانطور که اشاره کردید با زیپ کردن پوشه قالب، می تونید نصب رو بسازید ولی شکل اصلی ایجاد نمیشه و باید ماژول ها یکی یکی نصب و تنظیم بشن و اینکار هم زمان بر هست و هم نیاز به دانش برنامه نویسی داره

پیشنهاد مااین هست که قالب جداگانه نصب بشه و بعد محتوا رو بهش منتقل کنید. اما اگر تمایل به اجرای شیوه خودتون دارید، باید به کارشناس مسلط به جوملا و برنامه نویسی UIدرخواست بدید چون در حال حاضرامکان قبول پروژه های این چنینی رو نداریم
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 14
0
رای
لغو
مهندس جان مشکل من بعد از زیپ کردن قالب و اوردن در سایت جدید ، ماژولها نیست
برادر css مشکل داره و عرض کردم ظاهر قالب و css های خود j2store و ظاهر فروشگاه ساز j2store میاد برام و انگار از css های شما خبری نیست در قالب زیپ شده

من فقط حرفم روی ظاهر و css است ، راهی برای انتقال css قالب شما با زیپ کردن و انتقال هست ؟
اگر نیست ؟
فقط css رو میتونین روی قالب هلیکس سایت من پیاده کنین ؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 15
0
رای
لغو
لینک سایت رو پیوست کنید اول چک کنم وضعیت رو
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 16
0
رای
لغو
vizitchap.com

و مثلا این صفحه محصول رو نگاه کنین از css شما هیچ خبری نیست

https://vizitchap.com/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1.html
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 17
0
رای
لغو
کلیه فایل های CSS در حال لود هستند. اگر CTRL+U رو بزنید می تونید مشاهده کنید. دلیل شاید تنظیمات j2store یا موردی مشابه باشه ولی دلیل CSS نیست
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 18
0
رای
لغو
مهندس جان
چقدر هزینه داره این css های خوشگل قالبت رو در قالب من فعال کنی و نمایش بده و ظاهر سایت من با css شما بالا بیاد
تو رو خدا این دفعه مبلغ بگین و بزارین دیگه برای این موضوع سوال و جواب نکنیم و مشکل منم حل بشه ، البته امیدوارم مبلغ مد نظر شما برای من هم توجیح داشته باشه
  2. اینویکس
  3. # 19
0
رای
لغو
حقیقتا بحث مبلغ نیست. مسئله زمانه چون باید سایت بررسی بشه و دلیل معلوم بشه اول. مشخصات ورود به سایت و پنل هاست رو واتساپ کنید تا در اولین فرصت ممکن بررسی بشه.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینویکس
  3. # 20
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا