راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
برای انتقال دیتا بیس از لوکال به هاست به یک مشکل عجیب برخوردم
وقتی از دیتا بیس های دیگه بک آپ میگیرم فایل sql یا پیشوند اون دیتابیس ساخته میشه ولی وقتی از این دیتا بیس که باهاش مشکل دارم بکاپ میگیرم فقط یه فایل sql بدون نام درست میشه و حجمشم خیلی خیلی کمه در حد 50 کیلوبایت  . موقعی هم که میخوام export بکنم روی phpmyadmin یک لحظه یک وارنینگ میاد که تویه عکس شماره 1 گذاشتم . گویا منظور این وارنینک این هست که یسش از 1000 فایا در این دیتابیس وجود داره و این شاید مشکل اصلی باشه که نمیدونم چجوری باید حل بشه
و موقع بارگذاری روی دیتابیس هاست ارور میده ( عکس شماره 2 )

میشه راهنمایی بکنین که مشکا از کجا هست ؟؟

با تشکر 
پیوست (2)
  1. sobhan
  2. اتاق عمومی
  3. چهارشنبه, 03 مهر 1398
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام. خودش دقیقا توضیح داده متغیر max_input_vars محدود هستش. اگر روی هاست هستید به تنظیمات PHP فعال روی سرور برید و عددش رو بالاتر ببرید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 1
0
رای
لغو
این کار رو کردم ولی بازم یک مشکل دیگه هست
من وقتی فایل sql رو از منوی export میسازم بدون پیشوند ساخته میشه و حجمش در حد چند کیلوبیت هست در صورتی که یک دیتابیس دیگه روی همین لوکال دارم که وقتی از اون بک آپ میگیرم اسم دیتابیس میفته پیشوند فایل sql و حجمش هم در حد 6 مگ هست که منطقی هست .
این مشکل باعث شده وقتی روی هاست ایمپورتش میکنم اون ارور عکس شماره 2 رو میده
خیلی برای طراحی سایت روی لوکل وقت گذاشتم و باید یه راهی پیدا بشه که بتونم این قالب جوملایی رو به هاستم انتقال بدم
ممنون میشم کمک کنید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 2
0
رای
لغو
اگر سایت لوکال هست موقت نگارش PHP رو روی 5 قرار بدید. همچنین فرمت زیپ رو برای اکسپورت انتخاب کنید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 3
0
رای
لغو
ورژن php رو هم عوض کردم بازم نشد
با فرمت زیپ هم بارگذاری کردم بازم نشد
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 4
0
رای
لغو
از ومپ استفاده می کنید؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 5
0
رای
لغو
از xampp استفاده میکنم
الان روی هاست بارگذاری میشه بدون مشکل ولی اونجا ارتباط با پایگاه داده نداره با اینکه فایل کانفیگ رو کامل ادیت کردم
Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.
به پشتیبانی هاست هم دادم اونا هم نتونستن انجام بدن

نمیشه هیچ جوری این قالبی که الان کلی روش کار کردم رو یه جوری روی یه دیتا بیس دیگه بزارم حالا یا با یک ورژن دیگه xampp یا wamp ؟ فکر میکنم یه مشکلی تویه این xampp هست که اینجوری میشه
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 6
-1
رای
لغو
بالاخره تونستم سایت رو بیارم بالا اما مشکل علامت سوال فونت فارسی رو دارم هم در قالب هم در مدیریت
مشکل نفهمیدم دقیقا چی بود ولی من اسم پوشه ای که اولین بار قالب رو توش اکسترکت کرده بودم عوض کردم و دیدم توی فایل کانفیگ اسمش هنوز همون قبلی هست
حالا این مشکل علامت سوال چجوری باید حل بشه ؟
ممنون
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 7
0
رای
لغو
این آموزش تصویری رو مشاهده کردید؟
https://rastchin.com/support/install-cms/upload-wamp-2-cpanel
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 8
0
رای
لغو
بله اینو دیده بودم و طبق این پیش رفتم و فقط یه تفاوت داره واسه من
تویه phpmyadmin 2 تا دیتا بیس مختلف دارم و وقتی از ستون سمت چپ روی این دیتا بیسی که میخوام منتقلش بکنم کلیک میکنم که باز بشه و ازش اکپورت بگیرم یک فایل sql درست میشه ولی بدون پیشوند و با حجم خیلی خیلی کم در حد 50 کیلوبایت که وقتی هم بارگذاری میشه روی هاست ارور میده
ولی وقتی روی هیچ دیتا بیسی کلیک نمیکنم ، موقع اکسپورت از منوی کاستوم دیتا بیس مورد نظرم رو انتخاب میکنم و ازش اکسپورت میگیرم و اینجوری یک فایل sql با پیشوند اسم سرور بهم میده که اینو بدون مشکل تونستم ایمپورت بکنم روی هاست ولی همچنان تمام متون فارسی هم در قالب هم در مدیریت علامت سوال شده
و جال اینه که وقتی روی اون یکی دیتا بیس تویه همون xampp کلیک میکنم و اکسپورت میگیرم دقیقا مثل همین آموزش فایل با پیشوند دیتا بیس ساخته میشه و حجمشم حدودا 20 مگ هست
راه حلی به ذهنتون میرسه ؟
ممنون
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 9
0
رای
لغو
دوستان مشکل حل شد من اینجا توضیح بدم چجوری شاید بعدا کسی اومد خوند و مشکل اونم حل شد
خیلی اینترنت رو بالا پایین کردم
مشکل اول که فایل sql درست ساخته نمیشد رو من از یه روش دیگه اکسپورت کردم
اول روی دیتا بیس کلیک نکردم و مستقیم روی export کلیک کردم بعدا از پوشه کاستوم اسم دیتا بیس خودم رو انتخاب کردم و بک اپ گرفتم
بعدا بدون مشکل روی هاست بارگذاری شد ولی مشکل اتصال با پایگاه داده داشت با اینکه همه چی هم تویه فایل کانفیگ ادیت کرده بودم
مشکل از اینجا بود که آخرین خط فایا کانفیگ مسیر سیو در سیستم من در نرم افزار xampp عوض شده بود و من در اصل اسم پوشه رو بعدها در حین انجام طراحی روی لوکال عوض کرده بودم که دوباره اسم پوشه رو به همونی که تویه فایل کانفیگ بود تغییر دادم و مجددا از دیتا بیس export گرفتم
ولی مشکل دوم این بود که هر چی فونت فارسی تویه سایت و تویه مدیریت جوملا بود علامت سوال شد
هر راهی که شد رو امتحان کردم encoding
تغییر کالکشن از phpmyadmin
تنظیم روی utf8 یا تنظیم روی utf8-genarli
ولی مشکل اینجوری حل شد
تغییر دادم به utf8-unicode-ci
اول رفتم تویه phpmyadmin برنامه xampp و نوع دیتا بیس رو به این فرمت تغییر دادم
بعد تویه هاست دیتا بیسهای قبلی رو پاک کردم و دوباره با همون اسامی ساختم و ایمپورت کردم و همه چی درست شد .
ممنون از همه
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 10
0
رای
لغو
ممنون که راه حل رو به اشتراک گذاشتید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 11