راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
با عرض سلام و درود - در سبد خرید کالا برای پرداخت نهایی مبلغ فاکتور دکمه تسویه حساب ئ پرداخت نمایش داده نمیشود - لطفا بررسی بفرمایید - با شتکر فراوان از زحمات تیم پشتیبانی راستچین
خداوند یعنی انژی های مثبت کاینات - با انرژی فراوان باید آموخت و اطلاعات خود را گسترش داد.
  1. مهران اسماعیلی
  2. هایپرمارکت
  3. پنج شنبه, 02 خرداد 1398
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
دلیل مشکل متنی است که در باکس "موافقت با شرایط خرید" یا همان Terms of Service وارد کرده اید.

متن باید به صورت ساده باشد و از div استفاده نکنید. تداخل div باعث اختلال در نمایش کلید پرداخت در فرم تسویه شده است. موقتا چک باکس مورد نظر غیرفعال شد تا مشخص شود ایراد چه بوده است و می توانید باتوجه به پست زیر بعد از اصلاح متن مجددا چک باکس را فعال کنید :

http://yon.ir/Z8EPu
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # لینک
0
رای
لغو
سلام. پلاگین پرداخت تک صفحه روی آخرین نسخه قرار دارد؟
https://rastchin.com/downloads/extensions/vp-onepage
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 1
0
رای
لغو
با توجه به اینکه این قالب دارای این پلاگین بوده است آیا مجدد برای رفع اشکال باید این افزونه را خریداری کنم بنده ؟
خداوند یعنی انژی های مثبت کاینات - با انرژی فراوان باید آموخت و اطلاعات خود را گسترش داد.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 2
0
رای
لغو
افزونه های تجاری یک قالب را برای بروزرسانی باید جداگانه خریداری کنید. البته فقط یکبار
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 3
0
رای
لغو
بی نهایت متشکرم از لطف و راهنمایی شما - واقعا این مطلب برای من آموزنده بود - متشکرم از راهنمایی هاتون.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 4
0
رای
لغو
خواهش میکنم موفق باشید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 5
  • صفحه :