راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام . قالب اینوشاپ رو نصب کردم . اما اصلا نمیشه باهاش مطالب رو فروخت .از50 بار سعی کردن یک با رفروش صورت گرفت . که ایکاش نمی شد . چو اگر نمیشد این تصور وجود داشت که یک مشکل مثلا توی تنظیمات ایمیل وجود داره . اما وقتی یک بار خرید شده یعنی مشکل چیزی بزرگتر هست . بصورت میهمان و بصورت عضویت هر دو مورد رو بارها تست کردم اما مدادم error 3 میاد وبرمیگرده به مرحله قبل . و در ضمن یک پنجره جدید فروش به پنجره قبل اضافه میشه یعنی صفحه دوقسمت میشه بالا عضویتلاگین شده و پایین نه. توی واتساپ هم کامل توضیح دادم اما به اینکه آپدیت کنم کفایت شد.:( :( :( :( :(
پیوست (1)
  1. بابک
  2. اتاق عمومی
  3. چهارشنبه, 01 خرداد 1398
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام

قدم اول برای خطایابی این هست که همه امکانات بروز باشه. نمیشه انتظار داشت افزونه روی نسخه قدیمی با جوملای جدید مشکلی وجود نداشته باشه. این نکته اول.
نکته دوم این هست که فیلم گرفته شد و مشاهده کردید که در حالت مهمان خطا داده نمیشه. در واقع در حالتی که قرار است عضو بشید ERR 3 بر میگرده. بنابراین مشکل رو هم صحیح گزارش ندادید

باتوجه به اینکه دموی آنلاین درست کار می کنه : http://demo.rastchin.com/inoshop
مطمئن باشید مشکل از قالب نیست و یا از هاست شما هست و یا تنظیمات ک باید دلیلش پیدا بشه

بنابراین برای اولین قدم از پنل هاست، ورژن php رو روی 7.3 یا 7.2 قرار بدید و بعد اطلاع بدید که مجدد بررسی کنیم
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # لینک
0
رای
لغو
از وقتی که گذاشتید ممنونم . این مرحله حل شد و گمونم دیگه مشکلی پیش نیاد
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 1