راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام قالب اینو شاپ رو نصب کردم و تعدادی سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید
1 - توی مرحله خرید بعد از مشخص کردن درگاه زرین پال برای خرید خطای میده و ارور 3 میاد که تصویرشو ضمیمه کردم.
2- وقتی بصورت میهمان وارد میشوم عملیات پرداخت انجام نمیشود
3- چطور میتونم تعداد آیتم های لازم برای عضویت رو کم کنم تا مشتری زیاد معطل نشه
4- میخوام مرحله شیوه های پرداخت رو حذف کنم . امکان داره ؟
5 - کلا سرعت سایت خیلی پایین اومده علتش چیه
6- توی منوی اصلی با اینکه صفحه اصلی زیر مجموعه نداره اما زیرش یه نصفه کرکره ای باز میشه اون چرا رفع نمیشه.
با تشکر از شما
avagolestan.ir
پیوست (2)
  1. بابک
  2. اتاق عمومی
  3. دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام. در نظر داشته باشید در یک پست نباید بیش از یک سوال مطرح کنید. این مورد را برای موارد بعدی به خاطر داشته باشید.

1-2 برای این 2 مورد سطح دسترسی را به 9125160996 واتزآپ کنید تا دلیل مشکل بررسی شود

3- در قسمت custom fields افزونه j2store می توانید فیلدهای عضویت را کم و زیاد کنید :
administrator/index.php?option=com_j2store&view=customfields

4-شما می توانید تنها یک آیتم (مثلا فقط زرین پال) را قرار دهید اما نمی توانید این مرحله را حذف کنید. همچنین می توانید به کمک one page checkout کل مراحل خرید را ساده تر نمایید

5- افزونه j2store نسبتا سنگین است. پیشنهاد می کنم از سرویس کش جوملا و همچنین سرویس کلادفلیر استفاده کنید. برای جزئیات می توانید سوال را بصورت جداگانه مطرح کنید

6- در پنل مدیریت یکی از قالب های سایت را باز کرده و روی کلید megamenu کلیک کنید. در صفحه جدید مطابق تصویر پیوست باید کرکره را حذف کنید.

با تشکر
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا