راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
با سلام و عرض خسته نباشید

من برای سایتم در قالب پاسارگاد از لایه بندی یک دارم استفاده میکنم... اما میخوام از چنتا از ماژول های لایه بندی های دیگر هم استفاده کنم...
اگر ممکن هست منو در این مورد راهنمایی کنید...

این ماژول رو در لایه بندی یک با همین ظاهر نیاز دارم..

با تشکر
  1. محمد رضائیان پور
  2. پاسارگاد
  3. یکشنبه, 29 بهمن 1396
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام

لازم است بدانید تصویر مورد نظر شما، در واقع 2 ماژول است. برای دسترسی به آن ها ابتدا در بخش مدیریت ماژول ها، فیلتر نوع ماژول را روی SJ Deals for Virtuemart قرار دهید تا هر2 ماژول را مشاهده کنید :

- پیشنهاد ویژه فروشگاه
- نمایش پیشنهادهای ویژه - بصورت اسکرول - قالب دو

حال می توانید این ماژول ها را باز کرده و در سربرگ سوم (menu Assigment) صفحاتی که می خواهید در آن ها دیده شوند را تیک بزنید
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. پاسارگاد
  3. # 1
0
رای
لغو
ممنون از راهنماییتون...

اما ماژول های مورد نظر به درستی در لایه بندی یک نمایش دا ده نمی شن.... و ظاهر خوبی نداره.... و اینکه من میخوام این ماژول زیر اسلایدر نمایش داده بشه...

لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. پاسارگاد
  3. # 2
0
رای
لغو
خواهش میکنم

اولا طبق نقشه ماژول برای صفحه اصلی :
https://rastchin.com/images/templates/18/position.jpg
شما باید این 2 ماژول رو در موقعیت content_main1 فعال کنید تا زیر اسلاید دیده بشه

دوما، کدنویسی قالب در رابطه با این نوع ماژول، تنها برای طرح 2 و 3 انجام شده بوده. حالا که شما میخواین در طرح1 ازش استفاده کنید باید تغییراتی در کدهای CSS قالب به شرح زیر بدید :

templates\rastchin_pasargad\css\responsive.css
templates\rastchin_pasargad\css\template-blue.css

هرجا که کدی مشابه home-layout2 .sj_vm_deals_wrap می بینید، layout2 رو به layout1 تغییر بدید. البته می تونید از کدها کپی بگیرید و بعد تغییر بدید که در طرح 2 شما نیز فعال بمونه.

نکته 1 : این کدها در فایل responsive.css حوالی خط 601 و در فایل template-blue.css حوالی خط 917 هستند
نکته 2 : در مورد فایل template-blue.css همانطور که مشخص است مربوط به رنگبندی پیشفرض سایت یعنی آبی است . اگر شما رنگ دیگری را استفاده می کنید باید آن فایل را ویرایش کنید نه فایل آبی.
پیوست (2)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. پاسارگاد
  3. # 3
0
رای
لغو
خیلی ممنون...

تا حدود خیلی زیادی درست شد... اما هنوز بهم ریخته هستش و یک سری خط زیر اسلایدر اضافه شده.... که داخل عکس با فلش خط ها رو مشخص کردم... و ظاهر خود ماژول "پیشنهاد های ویژه " کمی مشکل داره (مانند عکس)

نکته ای که هست .. این خطوط به محض انتقال ماژول ها به "لایه بندی یک" و قبل از انجام تغییرات در کد ها ، در صفحه ایجاد شد...
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. پاسارگاد
  3. # 4
0
رای
لغو
و یک مسئله دیگه اینکه ...

آیا امکانش هست که ماژول مورد نظر رو به این شکل و شمایل (شکل داخل عکس) نمایش داد؟

به این صورت که ماژول 3 مستطیل زیر اسلایدر اصلی ، در کنار ماژول "پیشنهاد های ویژه " نمایش داده بشه...
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. پاسارگاد
  3. # 5
0
رای
لغو
این مسائل زمانی که یک ماژول جدید به صفحه اضافه می کنیم شاید پیش بیاد. زیرا هر ماژول یکسری فایل CSS لود میکنه و ممکنه با بقیه سایت تداخل داشته باشه
اگر با زبان CSS آشنایی ندارید توصیه می کنم ابتدا کمی فیلم های آموزشی رو در اینترنت مشاهده کنید و بعد ادامه کار رو جلو ببرید
یا از افراد متخصص بخواین واستون انجام بدن (در گروه های تلگرامی زیاد هستند)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. پاسارگاد
  3. # 6
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا