راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام...
من میخوام در قالب پاسارگاد برای هر دسته از محصولات ماژول "فیلتر نتایج"مختص به خودش رو داشته باشم.... اما در نهایت در تمام دسته ها فقط یک مدل فیلتر نتایج را نمایش می دهد.
پیوست (1)
  1. محمد رضائیان پور
  2. پاسارگاد
  3. یکشنبه, 01 بهمن 1396
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
خواهش می کنم

همونطور که می دونید تعیین نمایش ماژول در جوملا بر اساس منو هست. در سربرگ Menu Assignment باید منوهایی که تصمیم دارید رو تیک بزنید.
در مورد کیس شما احتمالا اگر دسته رو تیک بزنید چون خود محصول به منوی خاصی وصل نیست، جوملا تنظیمات رو بر اساس دسته محاسبه میکنه و بازم نمایش میده.
این یکی از ضعف های جوملا است و باید برای حلش در اینترنت جستجو کنید :

https://goo.gl/iqDLWf
https://goo.gl/FY66pQ
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. پاسارگاد
  3. # لینک
0
رای
لغو
سلام

یکسری پارامترها که بین محصولات مشترک هست مثل قیمت یا تولید کننده و در ماژول فیلتر محصولات ( SJ Filter for VirtueMart ) وجود داره اما برای فیلدهای سفارشی شما باید :

1- در ویرچومارت اون فیلدهارو تعریف کنید
2- از ماژول فیلتر کپی بگیرید و در تب Custom Fields Filter فیلدهای تعریف شده رو فراخونی کنید

فراموش نکنید ماژول کپی شده رو فقط در "دسته محصولی که فیلد سفارشی براش تعریف شده" فعال کنید
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. پاسارگاد
  3. # 1
1
رای
لغو
ممنون از پاسختون....
من یه مشکل دیگه هم در این مورد دارم... و اونم نمایش ماژول "فیلتر نتایج " در صفحه " یک محصول خاص" هستش... چطور میتونم از اونجا حذفش کنم ؟
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. پاسارگاد
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا