راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
عرض ادب و احترام. نقشه در سایت من نمایش داده نمیشه و مشکل هنوز برطرف نشده. مقالاتی که در این زمینه در سایتتون بوده هم خوندم و از سایت گوگلAPi کد رو هم گرفتم و تو بخشی که اون رو میخواست قرار دادم اما بازم درست نشد. یک ثانیه نشون میده و دوباره میپره. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم
  1. meghdad
  2. اتاق عمومی
  3. یکشنبه, 22 اسفند 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام. سطح دسترسی (بصورت پیغام خصوصی) بدید تا بررسی بشه :
_ آدرس پنل مدیریت
- نام کاربری و رمز عبور
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 1
0
رای
لغو
شما دقیقا در کدوم بخش افزونه dj classified کد api گوگل رو وارد کردید؟ چون طبق گفته سایت توسعه دهنده افزونه از نسخه 3.4.6 :
https://dj-extensions.com/faq/dj-classifieds-faq/how-to-use-google-maps-api-keys
امکان اضافه شدن کد وجود داره و نسخه افزونه شما 3.4.1.1 هستش.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 2
0
رای
لغو
مصطفی نوروزی نوشته شده:

شما دقیقا در کدوم بخش افزونه dj classified کد api گوگل رو وارد کردید؟ چون طبق گفته سایت توسعه دهنده افزونه از نسخه 3.4.6 :
https://dj-extensions.com/faq/dj-classifieds-faq/how-to-use-google-maps-api-keys
امکان اضافه شدن کد وجود داره و نسخه افزونه شما 3.4.1.1 هستش.

من از طریق افزونه BT Google Maps این کد رو ست میکنم.
الان راهکار شما چیه؟ من کجا می بایست API کد رو قرار بدم. اصلا از کجا بدونم API کد رو درست دریافت کردم و کجا بایستی قرار بدم؟
برای آپدیت کردن افزونه dj classified از من لایسنس میخواد!
لطفا راهکاری که باعث میشه مشکلم برطرف بشه بفرمایید. با تشکر از شما و پشتیبانی خوبتون
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 3
0
رای
لغو
خواهش می کنم. اگر تصمیم ندارید افزونه dj classified رو بصورت قانونی بخرید، باید در سایت های ایرانی سرچ کنید که نسخه جدید تر رو پیدا کنید.
اما در مورد کد api اگر می خواهید نقشه گوگل در "صفحه آگهی ها" دیده شود نمی توانید از ماژول دیگری (مثلا BT Google) استفاده کنید.
(اگر گوگل کد رو بشما داده است ، معتبر و قابل استفاده است.)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 4
0
رای
لغو
اما در مورد کد api اگر می خواهید نقشه گوگل در "صفحه آگهی ها" دیده شود نمی توانید از ماژول دیگری (مثلا BT Google) استفاده کنید.

پس کجا بایستی این کد رو قرار بدم؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 5
0
رای
لغو
اگر لینک زیر را مشاهده کنید :
محل قرار دادن کد مشخص شده است
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 6
0
رای
لغو
سلام
ظاهرا تا نسخه به 3.4.6 آپدیت نشه API کد رو نمیشه ست کرد و نقشه رو فعال کرد. اما تو پنل یک بخشی داشت که API کد رو میشد اونجا قرار داد اما خب با اینکار فعال نمیشد. فکر کنم تنها راه فعال شدن آپدیت کردن باشه.
یکی از دوستان هم همین مشکل رو داشت اما حرفی از آپدیت کردن نزد و مشکلش حل شده بود!!!
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 7
0
رای
لغو
سلام.
افزونه dj classifieds به نسخه 3.6.1 بروز شد. می توانید فایل را مجدد دانلود و نصب کنید :
https://rastchin.com/template/joomla/162-directory
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 8
0
رای
لغو
سلام. سال جدید رو به شما و همکارانتون تبریک میگم. من کل قالب رو بایستی مجدد نصب کنم یا فقط همین افزونه رو؟ افزونه مورد نظر رایگان نیست؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 9
0
رای
لغو
سلام. سال نوی شما هم مبارک باشه
افزونه رو از سایت های دیگر اگر خریداری کنید و بتونید روی قالب نصب کنیدنیازی به خرید از سایت ما ندارید.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 10
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا