راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام. بعد از وارد کردن اطلاعات نام سایت و دیتابیس و بقیه موارد در بخش نصب Creating database tables گیر میکنه و تمام نمیشه نصیش. اشکال از کجاست؟ متشکرم
  1. meghdad
  2. هایپرمارکت
  3. سه شنبه, 07 دی 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام
قالب رو روی ومپ (کامپیوتر شخصی) نصب می کنید یا روی سرور اینترنتی؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 1
0
رای
لغو
با سلام. بنده هم مث دوستمون مشکل نصب داده های نمونه رو دارم. الان جواول رو میسازه اما داده های نمونه رو قفل میکنه. اون sql هم که گفتید تو پوشه \instalation بزارم هم جواب نداد. لطفا راهنمایی بفرمایید. قالب خوبی هستش و ممنون که رایگانم هست اما نصب نمیشه.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 2
0
رای
لغو
لطفا تا حل نشدن مشکل پست جدید ایجاد نکنید
پاسخ سوال قبلی رو هم ارسال کنید تا راهنمایی درست انجام بشه
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 3
0
رای
لغو
رضا علایی نوشته شده:

سلام
قالب رو روی ومپ (کامپیوتر شخصی) نصب می کنید یا روی سرور اینترنتی؟

قالب رو به صورت لوکال و روی ومپ سرور اجراش می کنم. دو تا قالب فروشگاه و نیازمندیهای شما رو نصب کردم اما هر دوتاش مشکل داره. تو مرحله نصب گیر میکنه. لطفا راهنمایی بفرمایید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 4
0
رای
لغو
مسئله بسیاری از کاربران در زمان نصب جوملا به خصوص نصب جوملا به همراه اطلاعات نمونه ، گیر کردن در مراحل ایجاد جداول دیتابیس میباشد ، این مشکل بسیار راه کار ساده ای دارد و با چند ویرایش در فایل php.ini میتوانید این مسئله را رفع نمایید

اولین قدم پیدا کردن فایل php.ini میباشد که با توجه به نوع وب سرور شما مکان این فایل متفاوت میباشد :

در ومپ :
بروی ایکون ومپ که در کنار ساعت است کلیک چپ نمایید منو php را انتخاب کنید در این مسیر میتوانید بروی منو php.ini کلیک نمایید تا این فایل باز شود

در زمپ :
اگر نسخه زمپ شما قدیمی میباشد نسخه 1.8 به قبل ، و زمپ را در درایو C نصب کرده اید میتوانید فایل را در این مسیر پیدا نمایید C:\xampp\php\php.ini
اگر از نسخه زمپ 1.8 به بالا استفاده میکنید بروی آیکون زمپ در کنار ساعت دوبار کلیک نمایید در کنترل پنل ظاهر شده در جلو Apache دکمه Config را انتخاب نمایید سپس منو Php (php.ini ) را انتخاب تا فایل مربوطه باز شود .

قدم دوم ویرایش فایل Php.ini

این فایل را با یک ویرایشگر مانند Notepad++ باز نمایید و مقادیر زیر را در این فایل جستجو بفرمایید و با مقداری که به شما پیشنهاد میشود جایگزین نمایید
max_execution_time=30
را به
max_execution_time=350

تغییر دهید (امکان دارد برای شما بجای عدد 30 عددی دیگر نوشته باشد)
display_errors=on
را به
display_errors=off
تغییر دهید

پس از ویرایش این دو بخش ، آپاچی خود را یکبار ریستارت نمایید برای اینکار در ومپ بروی ایکون ومپ کلیک چپ نمایید و گزینه
Restart All Service
را انتخاب کنید

و در ومپ در کنترل پنل یکبار بروی دکمه Apache کلیک نمایید تا استاپ شوید و یکبار دیگر بزنید تا استارت شود
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 5
0
رای
لغو
عکاشه خوش منش نوشته شده:

مسئله بسیاری از کاربران در زمان نصب جوملا به خصوص نصب جوملا به همراه اطلاعات نمونه ، گیر کردن در مراحل ایجاد جداول دیتابیس میباشد ، این مشکل بسیار راه کار ساده ای دارد و با چند ویرایش در فایل php.ini میتوانید این مسئله را رفع نمایید
.....

سلام. ممنونم. درست شد. خدا خیرتون بده. کلافه شدم از بس ومپ نصب کردم. الان یک مشکل دیگه دارم. اینکه وقتی میخوام کاربر جدید عضو کنم میگه کد فعالسازی به ایمیل ثبت نام کننده فرستاده و تا کلیک نشه کاربر فعال نمیشه. اما ایمیلی ارسال نمیشه به اکانت کاربر! اشکال از کجاست؟!چطور میشه اصلا این قابلیت رو کنسل کرد تا نیازی به فعالسازی نباشه و راحت عضو بشن
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 6
0
رای
لغو
تو مدیریت- ;کاربران - مدیریت کاربران - انتخابها یا تنظیمات - فعال سازی حساب کاربری کاربر جدید رو بکن هیچ کدام
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 7
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا