پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام
چطور برای کاربران صفحه ای بسازم که در آن بتونم برای آنها کد تخفیف ارسال کنم و اطلاعاتی در مورد آن هم قرار دهم و هر کاربر فقط بتونه صفحه مربوط به خود را ببینه؟
توسط rsform فرم ساختم ولی نمیدونم چطور باید هر فرمی را برای کاربران به صورت اختصاصی بدم و هر کاربر در منوی کاربری بر روی کد تخفیف کلیک کنه و به فرم خود منتقل شود.
  1. مهدی
  2. اتاق عمومی
  3. پنج شنبه, 06 آبان 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
کامپوننت user private page اینکار را انجام میده ولی نسخه رایگان آن فقط 5 صفحه ایجاد میکنه نمیشه کاری کرد از محدودیت دربیاد؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 1
0
رای
لغو
چگونه برای هر کاربر یه صفحه اختصاصی بسازم؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 2
0
رای
لغو
سلام
شما این کوپن های تخفیف رو برای فروشگاه قراره استفاده کنید؟
چرا کدهارو ایمیل نمی کنید؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 3
0
رای
لغو
بدلیل اینکه وقتی ایمیل میکنم باید کاربران در ایمیل های خود دنبال تخفیف ها بگردند و شاید حذف شده باشه
من میخوام این کدها در صفحه مخصوص هر کس ایجاد بشه و همونجا باقی بمونه
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 4
0
رای
لغو
نمیشه در منوی کاربری هر کاربر رو به فرم مربوط به خودش که در rsform ساخته شده وصل کرد؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 5
0
رای
لغو
مسلما میشه ولی نیاز به کدنویسی php دارید تا id هر کاربر رو بخونید و بر اساس اون کد رو نشون بدین
البته بنده با rsform کار نکردم ولی breezingform این امکان رو داره (custom php)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 6
0
رای
لغو
میشه کد php اون رو برام ارسال کنید؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 7
0
رای
لغو
من میتونم فقط نمونه کد قرار بدم و اصلش رو باید خودتون تکمیل کنید. مثلا در یک فرم برای اینکه بتونید تشخیص بدید یک کاربر چه شناسه ای داره (در جوملا3) خیلی راحت می تونید از کد زیر استفاده کنید :

$user = JFactory::getUser();
if (!$user->guest) {
...
}

مسلما شماباید کوپن هارو در پایگاه داده ذخیره کرده باشید. برای فراخوانی از پایگاه داده می تونید ازبشکل زیر عمل کنید :

$query = "select * from #__users join #__osmembership_subscribers on #__users.id=#__osmembership_subscribers.user_id where 1 order by name ASC ";

$database->setQuery($query);
global $rows;
$rows = $database->loadObjectList();

البته کامپوننت breezingform خودش توابعی برای فراخوانی یا نوشتن در پایگاه داده داره که کد شمارو کوتاه تر کنه ولی بهرحال شما باید تسلط کامل روی فرم ساز و همینطور کدنویسی php و mysql داشته باشید تا بتونید چیزی رو که می خواین پیاده سازی کنید (اگر قرار ه از فرم ساز استفاده کنید)

البته ما سعی خواهیم کرد در آینده تعدادی فرم که با افزونه breezingForm ساخته شده و دارای کدنویسی php هست بهمراه ویدئوی آموزشی در سایت قرار بدهیم
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 8
0
رای
لغو
تشکر از شما
ولی امروز یه کامپوننتی برای ارسال پیام خصوصی پیدا کردم که برای هر کاربری جداگانه ارسال میکنه و دیگه این کدها نیاز نیست که برای هر کاربر به صورت اختصاصی نوشت.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 9
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است