راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
با سلام و ادب
و عرض خسته نباشی بخاطر سایت بسیار جالبتون
من یه سوال داشتم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید . من قالب newscity رو دانلود کردم(این قالب واقعا زیباست بهتون تبریک میگم) این قالب فعلا 2 صفحه داره سوال من اینه که اگه من بخوام یه صفحه سوم یا چهارمی ایجاد کنم چطور باید این کار رو انجام بدم و در ادامه اگه بخوام یه مطلب رو بعنوان مثال در صفحه چهارم در موقعیت top_row_2_3 قرار بدم این موقعیت رو باید کجا به مطلبم اختصاص بدم من خیلی دنبال حل این مسئله جستجو کردم اما تا الان نتیجه نگرفتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با تشکر
  1. vahid ansari
  2. شهرخبر
  3. جمعه, 21 خرداد 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
باسلام و تشکر،

1) منظور شما از 2 صفحه چیست؟ چون در جوملا هر صفحه در واقع یک article یا مقاله است و این سایت بیش از 2 مقاله دارد.
2) در موقعیتی که نام بردید بصورت پیشفرض ماژولی بنام "برترین های ماه" قرار گرفته است. این ماژول پربازدید ها را نشان می دهد و اگر می خواهد آنجا ماژول دیگری قرار دهید باید ابتدا آن را از بخش "مدیریت ماژول " یا همان module manager خاموش کرده و از همان بخش ماژول مورد نظر خود را قرار دهید. در واقع position یا موقعیت ماژول جدید را "top_row_2_3" قرار دهید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. شهرخبر
  3. # 1
0
رای
لغو
با سلام و ادب
1- پایین صفحه runtime قالب رو ببینید زده صفحه 1 از 2 و اگر بر روی عدد 2 کلیک کنید صفحه 2 از 2 نشان داده می شود. منظورم این دو صفحه است .
2- شاید کلا برداشت من اشتباه باشه با این حال سوالی که تو ذهنم هست رو براتون مفصل می فرستم لطفا راهنمایی بفرمایید.
شما فرض کنید من میخوام بعد ازقسمت" تماس با ما "در منوی اصلی یک قسمت جدید به نام "سیاست " ایجاد کنم(که این منو رو ایجاد کردم) که بازدید کننده سایت پس از کلیک کردن بر روی "سیاست" وارد صفحه خبرهای سیاسی بشه و این صفحه سیاست یه صفحه جدید هستش که فقط اخبار سیاسی رو داره حالا سوال من اینه که:
1-2- موقعیت تک تک مقالات رو توی این صفحه جدید(سیاست) چطور مشخص می کنیم این کار دستی انجام میشه یا بصورت اتوماتیک انجام میشه
2-2- فرض کنید تو موقعیت top_row_1_1 من می خوام یه اسلاید شوی سیاسی قرار بدم چطور باید این کار رو انجام بدم .

ممنون از زحمات و وقتی که می ذارید
با تقدیم احترام و تشکر
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. شهرخبر
  3. # 2
0
رای
لغو
باسلام، متوجه منظور شما شدم
1) صفحه بندی که مشاهده می کنید مربوط به تنظیمات منوی اصلی سایت است. در واقع اینطور تعریف شده است که هر 4 مقاله در یک صفحه قرار گیرد. برای تغییر این تنظیمات می توانید به بخش مدیریت منو رفته وسپس روی منوی "صفحه نخست" کلیک کنید و به تب دوم بروید (تصویر پیوست1)

2)در تنظیمات هر ماژول در جوملا، تبی وجود دارد به نام "Menu Assignment" . در این تب شما مشخص می کنید که نمایش این ماژول در تمامی صفحات بصورت اتوماتیک باشد، یا دستی
بعنوان مثال ما ماژول جستجو را بصورت اتوماتیک روی همه صفحات روشن می کنیم تا لازم نباشد برای هر صفحه جدیدی که می سازیم آن را فعال کنیم اما ماژول هایی که مختص یک صفحه خاص هستند، مثلا اسلاید صفحه اصلی، باید بصورت دستی باشند و نه اتوماتیک (تصویر پیوست2)

3) اگر می خواهید یک اسلایدشو جدید ایجاد کنید باید ابتدا از طریق مسیر components>Unite Revolution Slider 2 یک دسته اسلاید جدید بسازید، سپس به بخش مدیریت ماژول ها رفته و روی کلید جدید (new) کلیک و از همین نوع یک ماژول جدید ایجاد و سپس به دسته اسلایدی که ساخته بودید وصل کنید. حال این ماژول جدید را تنها در صفحه سیاست روشن کنید (از طریق تب دوم ماژول و تیک زدن منو سیاست)

اگر موفق نشدید اطلاع دهید تا بصورت تلفنی راهنمایی انجام شود
باتشکر
پیوست (2)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. شهرخبر
  3. # 3
0
رای
لغو
سلام
آقای مهندس خیلی لطف کردید بله حل شد ممنون از راهنمایی جامع و کاملتون بسیار سپاس گذارم
موفق و منصور باشید در پناه حق
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. شهرخبر
  3. # 4
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا