لطفا قبل از دانلود حتما در سایت عضو شوید. راهنمایی بیشتر در مورد خرید از سایت در لینک زیر :

https://rastchin.com/about

1

افزونه نظرسنجی پیشرفته جوملا Skyline Advanced Poll

از نسخه 1.6 جوملا، کامپوننت نظرسنجی یا همان poll حذف شد. اما دلیل آن چه بوده است؟ شاید یک دلیل موجه وجود افزونه های بسیار بهتری در سایت جوملا بوده که بصورت 3rd party منتشر شده بودند. یکی ازین افزونه ها acepoll بود که به کمک آن کاربران می توانستند بصورت آژاکس و بدون نیاز به انتقال به صفحه ای دیگر رای خود را ثبت کنند و نتیجه را نیز مشاهده کنند. این افزونه تا نسخه 2.5 جوملا بسیار کاربرد داشت اما برای نسخه 3 جوملا افزونه ای دیگر در اوج قرار گرفت.

آیا واقعا یک سایت نیاز به نظرسنجی دارد؟
پاسخ از نظر ما بله است! اگرچه برخی از سایت ها برای پر کردن فضا از آن استفاده می کنند! اما برخی دیگر با نتایج بدست آمده از یک نظرسنجی یک خط مشی را مشخص می کنند. مثلا نظرسنجی برای اینکه طراحان سایت در آینده چه قالبی را طراحی کند (در پایین سایت آن را مشاهده می کنید!؟)

ما نظر سنجی پیشرفته جوملا بنام Skyline Advanced Poll Manager را پیشنهاد می کنیم .این افزونه برای جوملا 3 بسیار ایده آل است بدلیل ویژگی های زیر :

  • قابلیت رای دهی بصورت آژاکس و بدون نیاز به رفرش صفحه
  • قابلیت تعیین سطح دسترسی (رای فقط مخصوص اعضا)
  • قابلیت انتخاب چندگزینه
  • قابلیت انتخاب گزینه ای بنام "دیگر موارد"
  • نمایش نتایج بصورت گراف

ویژگی های بالا مواردی است که برای یک نظرسنجی ضروری بنظر می رسد. پس اگر برای وب سایت خود نیاز به افزونه نظرسنجی دارید لینک های زیر در اختیار شما هستند :

دانلود افزونه نظر سنجی پیشرفته جوملا (Skyline Advanced Poll) نسخه 2.7 برای جوملا 3

دانلود افزونه نظر سنجی پیشرفته جوملا (Skyline Advanced Poll) نسخه 2.7 برای جوملا 2.5

دیدگاه و یا سوال خود را مطرح کنید
  • موردی یافت نشد
بالا