لطفا قبل از دانلود حتما در سایت عضو شوید. راهنمایی بیشتر در مورد خرید از سایت در لینک زیر :

https://rastchin.com/about

1

شکایت از دیجی کالا - فلش سیلیکون پاور

فروش فلش تقلبی در فروشگاه دیجی کالا

شاید از وجود این مقاله در سایت راستچین قدری تعجب کنید اما اگر این مقاله را تا انتها بخوانید به اهمیت آن پی خواهید برد! حدود 3ماه پیش 2عدد فلش سیلیکون پاور (32 گیگ) از فروشگاه دیجی کالا خریداری کردم. شاید علت اصلی انتخاب این برند ظاهرش بود، جمع و جور و زیبا. می توانید تصویر آن را در بالای این مقاله مشاهده کنید.

این فلش ها، گارانتی شرکت "داده پرداز متین" را داشتند و تنها یکبار کار کردند! بله 130 هزار تومان برای فلش یکبارمصرف !!! در واقع پس از اولین اتصال دیگر فلش توسط کامپیوتر شناسایی نمی شد.لازم به ذکر است این 2 فلش در 2 لپتاپ متفاوت استفاده شده بود. به سایت داده پرداز متین مراجعه کردم : http://matin.co

از نامرتب و غیر حرفه ای بودن سایت که بگذریم، شماره تماسی که برای پشتیبانی و گارانتی داده شده است معمولا جواب داده نمیشد :  66175260  پس از تماس های مکرر پاسخ این شرکت : "یا حضورا فلش ها را بیاورید! یا به کمک نرم افزاری که تیم پشتیبانی ما طراحی کرده اقدام به فرمت آن ها کنید، درست می شوند"
منظور ایشان همان نرم افزار SD Formatter بود که بنام خود تغییر داده اند و البته که کار نکرد. مجدد تماس گرفتیم که کسی گوشی را بر نمی داشت!

 و اما مسئولیت پذیری فروشگاه دیجی کالا در قبال فروش جنس تقلبی اش :

پس از تماس با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی کالا و گزارش مشکل دار بودن گارانتی، پاسخ را بشنوید :
"ما واقعا متاسفیم و این محصول را از فروشگاه حذف خواهیم کرد"
من از قید هزینه ای که شده بود گذشتم و بعلت دغدغه کاری از پیگیری مسئله خودداری کردم تا اینکه یکماه پیش ناگهان یاد این مسئله افتادم و رفتم که ببینم آیا این محصول هنوز فروخته می شود یا خیر. در کمال تعجب مشاهده کردم که بله هنوز به فروش می رسد و با همان گارانتی!!! : http://www.digikala.com/p/90538

مجدد با پشتیبانی دیجی کالا تماس گرفتم و اینبار جدی تر پرسیدم:  چرا این محصول علارغم قولی که داده اید حذف نکردید؟ پاسخ خانم پشتیبان : ما واقعا متاسفیم...
فقط همین!!!!؟ زیر محصول کامنت گذاشتم که لاقل این کلاه سر دیگران نرود که همانطور که انتظار می رفت نظر تایید نشد. همچنین از بخش شکایات دیجی کالا فرم مرتبط را پر کردم که تا امروز بی پاسخ مانده است.

نتیجه گیری کنیم!
کاملا مشخص است که فروشگاه دیجی کالا نسبت به کلاهی که سر مردم می گذارد مسئولیتی قبول نمی کند و حاضر نیست ذره ای ضرر کند! لذا به ناچار برای اطلاع رسانی نسبت به دیگر هم وطنان عزیز این پست در این سایت قرار داده شد:

فلش سیلیکون پاور از فروشگاه دیجی کالا با گارانتی "داده پرداز متین" خریداری نکنید چراکه چند روز بیشتر برای شما کار نخواهد کرد!!!!

برای فروشگاه دیجی کالا متاسف هستم که بعد از حدود 50 سفارش، با مشتری خود اینگونه برخورد می کند و امیدوارم دیریازود این مقاله را مشاهده کند. متاسفانه این شرکت ها بدلیل عدم وجود یک سازمان مشخص برای پیگیری شکایت، با خیالی آسوده بجای احساس مسئولیت نسبت به پول و وقت مشتریان، سود کوتاه مدت را به خوش نامی در دراز مدت ترجیح می دهد.
در پایان نیز برای آن دسته از دوستانی که هنوز در ابهام هستند تصاویر زیر بعنوان مدرک قرار داده می شود:اگر شما هم تجربه ای ناخوشایند در خرید از دیجی کالا دارید (به کمک فرم زیر) شکایت خود را با ما در میان بگذارید. شاید به گوشی مسئولین این فروشگاه نیز برسد!

دیدگاه و یا سوال خود را مطرح کنید
 • #632

  مهمان - رضا

  سلام. باراولی که ازدیجی کالا خریدکردم یک دستگاه پرینتر بود که وقتیربرام آوردند.ازبرخوردبدی که داشتند متعجب شده بودم. اولأدرب بسته باز شده بود وپلمپ نداشت ووقتی از تحویل دهنده خواستم که جنس رو روئیت کنم بعد تحویل بگیرم که باعصبانیت تمام گفت اول رسید بدید بعدرویت کنید. من هم تحویل نگرفتم وقتی کالا راعودت دادم تازه فهمیدم که حدسم درست بوده وکالای موردنظرتمام شده ومدل دیگری رو به من دادند.وظاهرأمرجوعوعی بوده است. باردوم هم بابرخورد بسیار عصبی ودورازشآن وطلبکارانه تحویل دهنده مواجه شدم .متاسفانه هیچ کس هم توی شرکت دیجی کالا پاسخگو نیست تصمیم گرفتم دیگه ازشون هیچ خریدی نکنم..

 • #623

  مهمان - حسین رنجبر

  برای خرید ps4 مبلغ 14490000 ریال پرداخت کردم بعدا فهمیدم که همین جنس با مشخصات یکسان در بازار 2700000 ریال ارزونتر است بنابراین خواهمندم از این سایت کسی خرید نکند که کلاه بر داری بزرگی انجام می دهد شرکت دیجیکالا.

 • #613

  مهمان - مصطفی

  من بیست روز پیش 3 تا جنس سفارش دادم به دیجی کالا دو تا از جنس ها اومده یکیش نیومده. هر روز زنگ میزنم یه چیزی میگن
  نخرید آقا نخرید

 • #610

  مهمان - علی

  یکی از مشکلاتی که دیجی کالا طی یک سال گذشته به شدت با آن درگیر شده است، عدم توانایی در ارسال به موقع کالاست. وقتی تماس می گیریم با شرکت، مرتب میگویند مشکلی در واحد ارسال هست، یا واحد ارسال سرش شلوغ است. این یعنی غیرحرفه ای ترین پاسخی که می توانند به مشتری بدهند. مشکلات داخلی شرکت به مشتری چه ارتباطی دارد؟ چرا یک واحد از واحد دیگری در سازمان خودش نزد مشتری باید گله و شکایت کند؟
  هر سه باری که تاخیر در دریافت کالا داشتم، کالا را برای هدیه سفارش داده بودم که در یک مورد بعد از یک هفته به دستم رسید و در مورد بعد مجبور شدم سفارش را کنسل کنم و با عجله از بازار تامین کنم و در مورد سوم که باید در مسافرتی هدیه را تحویل میدادم، کالا به موقع به دستم نرسید و من مجبور شدم مسافرت را مجددا یکی دو هفته بعد تکرار کنم که بسیار حس مضخرفی به من میداد

 • #608

  مهمان - مصطفی

  پس از 12 روز پیگیری و وعده های هر روزه جهت پیگیری و تماس و تغییر مکرر سفارش به علت عدم وجود کالا در انبار ناچار مجبور به لغو خرید شده ام و جالب اینکه نهایتا وجه سفارش که نقدا به حساب شرکت واریز می گردد پس از 2 الی 3 روز باید پس بگیرم .

 • #607

  مهمان - خداوردی

  من ازدیجی کالا پاوربانک خریداری کردم الان سه روزه که به دستم نرسسده

 • #606

  مهمان - زارع

  من از دیجی کالا دو تا فلش خریدم که با پنج روز تاخیر تازه اوردن اونم پیکش بسیار بی ادب دم در یک اداره بزرگ وایساده میگه بیا بیرون بگیر وگرنه بر میگردم که برگشت رفتارشون افتضاح
  زنگ زدم به پیگیری.... میگم ارگان ما مثل یک شهره این ا قا میگه داخل نمیاد میگه اره به پیک گفتیم داخل هیچ درب اهنی نشو.... کلی هم تند صحبت کرد و ..... گفت پول پس میدیم اما 4 روز دیگه
  فعلا نمیدونم پس میدن یا نه... دیگه خرید نمیکنم

 • #573

  مهمان - arman

  از دیجی کالا ایفون نخرید. من 2 هفته پیش ایفون 7 خریدم، چند روز بعد شروع کرد به قفل شدن و اشکالات ریز ، کمی که تحقیق کردم و تو سایت اپل چک کردم متوجه شدم که 2 ماه قبل از خرید من موبایل فعال شده است. اول که پشتیبانی گفت یک هفته برگشت کالا هست. بعد از کلی تهدید قبول کردن که کالا برگرده تا کارشناساشون بررسی کنن. که البته هنوز بررسی ادامه دارد. با تعزیرات که تماس گرفتم تا اسم دیجی کالا اومد گفت بله میدونیم کالای دست دوم به مردم میفروشه. واقعا خجالت اوره

 • #567

  مهمان - حسین

  سلام
  متأسفانه چندی پیش یک مودم دی لینک 2730 ازدیجی کالا خریدم
  که سلفون و برچسب کاغذی شرکت ایزی رو نداشت. بعد از اینکه جعبه رو باز کردم دیدم که اصلا مودم باز شده و استفاده شده قبلا
  موعد امتحانات بود و سرم شلوغ و درگیر درس
  بعد که زنگ زدم خیلی بد کارشناس خدمات پس از فروش جوابم رو داد و گفت 7 روز گذشته و دیگه پس نمیگرن

  سال 91 هم که یک توپ ورزشی یوگا ،مونوپاد و شطرنج خریدم همه آشغال چینی
  بوی بد پلاستیک توپ و شطرنج کل خونه رو برداشته بود و مجبور شدم بندازمش دور
  موپاد هم 2 روزه شکست

  کلا دیجی کالا به معنی جنس اصل و با کیفیت نیست
  بنجل و آشغال هم زیاد داره و الانم که وضعش خوب شده دیگه جواب مشتری رو نمیده

 • #563

  مهمان - شاپرک

  باسلام ، دو هفته پیش کرم لایه بردار دکتر مورد از دیجی کالا خریداری کردم ، این لایه بردار به قیمت دویست وهشتاد و دو هزار تومان خریداری کردم ، این محصولات مدعی هستند که در اولین بار مصرف اثر شگرف استفاده از محصول رامشاهده خواهید کرد ، که نه تنها دیجی کالا وسایت ها ومنابع دیگر هم این ادعای سازندگان این محصولات را ذکر کرده اند اما متاسفانه من بعد از چندین بار استفاده حتی کوچکترین تغییری هم روی لک ها مشاهده نکردم و این دقیقا نشاندهنده تقلبی بودن محصول میباشد ، از طرفی برچسب روی محصول هم کمی پف کرده بودو بنطر میرسید که در داخل روی آن چسبانده شده باشد .
  سوال من از مدیران دیجی کالا این است که واقعا ارزش اعتماد مشتریان به شما این است ؟

 • #485

  مهمان - دانیال

  من چندین بار از دیجی کالا خرید داشتم . خیلی هم راضی بودم . اتفاقا فلش سیلیکون پاوری ( از یه مدل دیگه ) تهییه کردم که سوخت و وقتی بردم گارانتی ( حوالی خیابان فلسطین) درجا برام عوض کردن و یه نوش رو بهم دادن .

 • من از دیجیکالا دوربین و چندتا لوازم جانبی دیگر سفارش دادم قرار شد حداکثر ظرق 3 روز برام بفرستتند. ولی یک هفته هست که خبری نشده باهاشون تماس گرفتم تا جویای ارسال کالا بشم که جز دروغ چیزی دیگه ای نشنیدم.
  هر بار که تماس می گیرم یه چیزی می گن فکر کردن مردم خرند.دیگه هیچوقت از دیجیکالا خرید نمی کنم .i

 • #463

  مهمان - mehdi

  سلام. من لب تاپ خریدم لنووا 2250000 تومان پول دادم زیر لب تاپ 5 پیچ نداره صفحه کلیدم وسطش باد کرده. بردم تعمیرگاه میگه باز شده دست دوم خدا لعنتشون کنه

 • #462

  مهمان - مهراد

  با سلام
  من حدود سه هفته پیش یک لب تاپ دل از دیجی کالا به قیمیت 2700 خریدم ولی سیستم عامل ویندوز روی آن نصب نمیشود یعنی بعد از اتمام نصب خودبخود ویندوز میپردٰ به نمایندگی هم بردم گفتند مشکل سخت افزاری داردٰ الان حدود دو هفته است که لب تاپ را مرجوع کرده ام ، نه پولم را پس میدهند و نه یک لب تاپ سالم برایم میفرستند هر چی پیگیری میکنم ، میگویند که در دست بررسی فنی هست، لطفاً لوازم دیجیتالی را از جایی تهیه کنید که جنس را تست و سالم تحویل بگیرید.
  با تشکر

 • #450

  مهمان - رضا مصلحی

  باسلام
  من ۱ گوشی موبایل از دی جی کالا خریدم دست دوم بود که بعد از ۱۰ روز عوض کردن . باطری سمعک خریدم کهنه است و قبول نمیکنن . دوستم یه تلویزیون پاناسونیک خرید که دست دومه . متغلبن

بیشتر

صفحات مرتبط

بالا