راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود

پست های ویژه

از اینکه این تالار را برای ارسال سوال یا مطلب انتخاب کرده اید سپاسگزاریم، لطفا موارد زیر را در جهت بهبود کیفیت پست ها رعایت فرمایید : 1- برای ار...
با سلام من میخواهم یک صفحه برای crm طراحی کنم شامل فیلم و عکس و صدور فاکتور و ... اگر مممکن است راهنمایی نمایید یا تماس تلفنی بگیرید...
با سلام من فونت ایران سنس را خریداری کردم اگر ممکن است راهنمایی نمایید چونه در سایت قرار دهم ممنون...
در کامپوننت J2 Store پلاگین پرداخت زرین پال نصب و فعال است و مشخصات درگاه زرین پال نیز صحیح است اما پس از انتخاب روش پرداخت توسط زرین پال هیچ اتفاقی ن...
عضو پایه
سلام برای ساهت صفحه با افزونه های صفحه ساز مثل quix یا sp page builder ، باید از طریق خود افزونه صفحه رو طراحی کرد و منو یا هر چیز دیگه رو به اون صفح...
عضو پایه
سلام خدمت دوستان رویه ارسال و ذخیره آگهی در dj classified به چه صورته؟؟ منظورم اینه که وقتی روی دکمه ذخیره آگهی کلیک میشه، به چه طریقی آگهی در دیتا...
عضو پایه
سلام من افزونه slider-revolution رو دانلود و نصب کردم . متاسفانه موقع نصب ارور sql میده در جوملا. تصویرش رو قرار میدم تا ببینید لطفا راهنمایی کنید...
ali
عضو پایه
با سلام من دوباره لایسنس برنامه crm را نصب کردم و این صفحه خطا میدهد لطفا بررسی نمایید https://fekrgostar.ir/crm/admin...
سلام . بنده از قالب اینوشاپ دارم استفاده میکنم و متاسفانه چند وقته که توی جستجوی آجاکسی که توی منو هست وقتی چیزی مینویسم پیشمنایش نتیجه جستجو رو نمای...
سلام . تویقالب اینو شاپ کنار محصول ، محصولات مرتبط و مشابه رو انتخاب میکنم اما نمایش نمیده توی صفحه مربوط به محصول. لطفا راهنمایی کنید...
سلام من میخوام محتوای پستمو از وردپرس داخل قالبم نشون بدم اما وقتی the_content() رو می نویسم این خطا رو میده Warning: count(): Parameter must be a...
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم افزونه Item Rating ندارید؟ یا اینکه موجود نمیکنید نسخه جدید این افزونه رو؟...
عضو پایه
سلام و درود به همگی میخوام علامت علاقه مندی و رای دادن به محصولات را در ویرچال مارت اضافه کنم افزونه خاصی نیاز هست ؟ لینک خرید یا دانلود افزو...
مشکل اینکه پیام میده ثبت نام با موفقیت انجام شد برای ادامه مراحل به ایمیل خود مراجعه کنید اما هیچ ایمیلی به کاربر ارسال نمیشه...
سلام . دوستان من قالب اینو شاپ رو دارم ولی محصولات مرتبط رو نشون نمیده . کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ یا این سایت کلا دیگه جواب نمیده به سوالات . چون الا...
با سلام در نصب افزونه DocMan خطای "پیدا نشدن فایل نصب XML" داده میشه (تصویر پیوست). فایل داخل پوشه Requirement رو هم نصب کردم ولی مجددا ...
عضو پایه
سلام وقتتون بخیر بنده نسخه قبلی مدیریت آگهی 3.7.6(djclassifieds)را داشتتم، موقع درج آگهی جدید در تب موقعیت امکان انتخاب کشور را دارم اما امکان انتخا...
عضو پایه
سلام . از قالب اینوشاپ استفاده میکنم و افزونه rsseo رو نصب کردم که توی صفحه مربوط به پیج ها دایما ایراد از صفحات میگیره که این عکسها طول و عرض ندارند ...
سلام خسته نباشید من افزونه rsform رو خریدم ولی روی جوملام نصب نمیشه میگه باید نسخه جوملا 3.7 باشه تا نصب بشه چیکار باید کنم...
سلام وقتی یک image به صفحه اضافه می کنم تصویر نمایش داده می شه اما این خطا داده میشه : Warning: htmlspecialchars() expects parameter 1...
سلام من قالب kidzy2.1 دارم با جوملا 3.9.10 . قالب یه مشکلی داره . و اون اینه که وقتی هر فرمی ( مثلاً "ارسال مطلب " ...
عضو پایه

موردی یافت نشد
  1. پست: 1246
  2. حل شده ها: 679
  3. سوالات حل نشده: 467
  4. جدیدترین کاربر: علی
افراد آنلاین
بالا