راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام ، خسته نباشید
من قالب Construction رو از سایت دانلود کردم
برای ساخت مطلب جدید باید به کجا برم ؟
من قبلی ها رو پاک کردم ، جدید میسازم ولی نشون نمیده پایین سایت
لطفا راهنمایی کنید
متشکرم
  1. محمد امین پریش
  2. سیستم مدیریت محتوا - جوملا 3
  3. سه شنبه, 05 مرداد 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام
باتوجه به اینکه کل صفحه اصلی این قالب ،توسط ماژول ها پر شده است، اگر دسته ها را دوباره ساخته اید، باید به این ماژول ها اطلاع دهید تا از آن ها مطالب را بازیابی کنند. مثلا ماژول "مطالب جدید" در پایین سایت، مطالب دسته "ساخت و ساز" رانمایش می دهد (تصویر پیوست)

اما اگر این کار را کرده اید و مشکل حل نشده است، جهت بررسی لینک آنلاین دهید
پیوست (1)
0
رای
لغو
آقا دمت گرم درست شد
یه سوال دیگه این که تو همین قالب ، صفحه اصلی یه بخش سه ستون داره که آیکون دایره ای داره
این آیکونها رو چطوری میشه عوض کرد ؟
0
رای
لغو
خواهش می کنم
به بخش مدیریت ماژول (module manager) رفته و به دنبال ماژولی تحت نام "سه ستون بالای سایت - دایره" باشید.
این ماژول از نوع html است. بخشی که شکل آیکون را تعیین می کند، بصورت زیر کد نویسی شده است :
icon="icon:suitcase"
یعنی آیکون چمدان نمایش داده شود. حال می توانید عبارت suitcase را با مقدار دیگری عوض کنید. لیست کامل اسامی در سایت زیر وجود دارد :
http://fontawesome.io/icons
0
رای
لغو
سلام دوست عزیز
واقعا متشکرم ازت خیلی کمکم کردی
یه سوال دیگه دارم
ببین هدر سایت تو قسمت های مختلف یه عکسه که نمیدونم چطور باید تغییرش بدم ، bg_page_heading ، اسم فایلش اینه
من میخوام تو صفحات مختلف این عکس فرق داشته باشه مثلا صفحه ی تماس با ما با درباره ی ما ، تصویر هدر متفاوتی داشته باشن
0
رای
لغو
خواهش می کنم. متاسفانه این امکان از پنل وجود ندارد زیرا عکس با کد CSS لود می شود: فایل bt_style.css و خط 1010
البته با کدهای CSS می توانید عکس های متفاوت لود کنید، زیر کلاس هر صفحه با دیگری می تواند متفاوت باشد
0
رای
لغو
مرسی از پاسخت
داداش من اینجا یه مشکلی واسم پیش اومده
رنگش قرار نبود عوض بشه ولی شد
پیوست (1)
0
رای
لغو
عزیز من CSS رو ادیت کردم ، حالا سوالم اینه که چطور باید CSS جدید رو به Page مورد نظرم اختصاص بدم ؟
0
رای
لغو
لطفا 2 فایل پیوست را ببینید. منظور من از کلاس اختصاصی هر صفحه، بخشی است که انتخاب کرده ام تا مشخص تر باشد (با رنگ آبی)
پس شما بعنوان مثال برای پروژه ها، کلاس زیر را ایجاد و تصویر زمینه را لود می کنید :
.com_bt_portfolio .page-heading {...}
و برای صفحه نمونه کارها کلاس زیر :
.com_contact .page-heading {...}
پیوست (2)
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا