راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام ، شب یلداتون مبارک
چطوری میشه فیلد نام کاربری که در قسمت ثبت نام ویرچومارت هست رو حذف کرد؟
به علت ضروری بودنش وقتی از قسمت فیلد های خریدار در قسمت تنظیمات ویرچومارت که هست غیر فعال میکنم ولی خطای پر نکردن فیلد رو میده! به همین خاطر میخوام از ریشه این فیلد را حذف کنم ولی مکان کدها رو پیدا نمیکنم.
این فیلد برای فروشگاه اینترنتی اصلا لازم نیست که قرار دادند.
  1. مهدی
  2. اتاق عمومی
  3. سه شنبه, 30 آذر 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام. یلدای شما هم مبارک باشه
در ویرچومارت اگر زمان تسویه، کاربر "پرداخت به عنوان مهمان" رو انتخاب کنه فیلد نام کاربری دیگر ضروری نخواهد بود و فقط ایمیل ضروری است اما اگر "ثبت نام" انتخاب شده باشد مسلما نام کاربری الزامی است. منظور شما کدام حالت است؟
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 1
0
رای
لغو
منظور من هنگامی که کاربر میخواد ثبت نام کنه ،کلا میخوام فیلد نام کاربری نباشه و کاربران راحت تر ثبت نام کنند. فکر کنم باید کدهای این فیلد را هم از جوملا و هم از ویرچومارت حذف کرد تا مثل دیگر فروشگاه ساز ها ( مثل opencart ) هم ضروری نباشه و هم اصلا دیده نشه. در کد های ویرچومارت username رو حذف کردم ولی بازم نمیشه ، فقط اگر بشه که ضروری بودن اونو برداشت راحت میشه از قسمت فیلد ها ، نام کاربری را حذف کرد!
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 2
0
رای
لغو
کاری که میخواهید انجام بدین بسیار خوب است اما باید از راه اصولی باشد. اگر تصویر پیوست رو مشاهده کنید، فیلد username مربوط به جدول کاربران در پایگاه داده نمی تواند خالی باشد و اجباری است (در واقع طراحی پایگاه داده بدین صورت است) پس شما حتی اگر این فیلد را از فایل های php حذف کنید، ثبت نام دچار ایراد خواهد شد زیرا دستور SQL با خطا مواجه می شود.
بهتر است پلاگینی پیدا کنید که هنگام ثبت نام، ایمیل را بجای نام کاربری قرار دهد.
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 3
0
رای
لغو
نمیشه آن جدول را از پایگاه داده ها حذف کرد؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 4
0
رای
لغو
چرا ولی در آپدیت بعدی جوملا که ناچار هستید نصب کنید (به دلایل امنیتی) بسیاری از تغییرات به حالت اولیه باز خواهند گشت اما افزونه همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند
بهمین دلیل بازهم پیشنهاد بنده افزونه است
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 5
0
رای
لغو
چنین افزونه ای پیدا نکردم،در هر آپدیت جوملا ، بازم این مراحل رو انجام میدم شما مکان کدها که باید تغییر داد رو اگه میتونین بگین تا انجام بدم.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 6
0
رای
لغو
منظور بنده این افزونه است :
https://extensions.joomla.org/extension/email-as-username
در مورد کد ما تابه حال اینکارو انجام ندادیم!
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 7
0
رای
لغو
پلاگین گفته شده را نصب و فعال کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد!
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 8
0
رای
لغو
این افزونه پولی است و اگر به طور قانونی خریداری کنید حتما پشتیبانی هم خواهد داشت. همچنین آخرین نسخه رو دریافت می کنید
اگر هم از سایت ایرانی گرفته اید باید پشتیبانی کنند واستون
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 9
0
رای
لغو
میتونید روش کار با اون رو یکم توضیح بدین؟
در سایتی که دانلود کردم این تصویر رو گذاشته بودند و من هم در قسمت تنظیمات این کار ها رو انجام دادم.
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 10
0
رای
لغو
تصویری که پیوست کردید (همانطور که در ویدئوهای آموزشی هم توضیح داده شده) مربوط به تنظیمات ارسال ایمیل جوملا هست. که آیا با پروتکل SMTP ایمیل های سایت ارسال شود یا تابع Sendmail و یا .... ایمیل های جوملا هم یعنی کلیه افزونه ها، تماس با ما، ایمیل های عضویت و ...
پس تصویر شما ربطی با افزونه ای که پیش تر معرفی شد ندارد : https://extensions.joomla.org/extension/email-as-username
به سایت این افزونه بروید که تصاویر رو ببینید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 11
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا