راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com
 
اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید
 

اینتل گامی کوچک برای افزایش تنوع در استخدام برمیدارد.

4.8
1 1 1 1 1
رتبه 4.80 (5 رای)

در ماه ژانویه، اینتل برنامه اش را برای هزینه کردن 300 میلیون دلار در 5 سال آینده اعلام کرد. هدف بهبود تنوع استخدامی است.در این برنامه  از گروه های اقلیت در میان کارکنان شرکت تا سال 2020  استفاده خواهد شد. گزارش مربوط به تنوع استخدامی نیمه اول سال که شامل استخدام افراد مختلف ( کارمندان جدید زن، آفریقایی –آمریکایی ، بومی های آمریکایی و اسپانیایی زبان ها)  می شود با افزایش از 20 (استخدام های سال گذشته) به 43.3 درصد در 6 ماه اخیر نشان می دهد که اینتل در مسیر پیشبینی شده قرار دارد. (نقل از مجله  USA TODAY )

مدیر عامل شرکت اینتل، برایان کرانیچ در گفتگو با مجله USA Today افزود : 


" ما با این تفکر کار رو شروع کردیم که سیستمی برای جذب این افراد نداریم و برای این منظور باید از ابتدا شروع می کردیم . زمانی که فهمیدیم که سیستم جذب کاندید های جدید به خوبی کار می کند غافلگیر شدیم!" او همچنین اضافه کرد که متقاضیان موقعیت های کار جدید به این نتیجه رسیده اند که اگه به کالج درست بروند مسیر برای استخدام در شرکت وجود دارد. نمی گویم آسان است اما شدنی است.

با این وجود اکثریت کارمند های شرکت اینتل را هم مثل قسمت اعظمی از صنعت تکنولوژی، مردان و سفید پوستان تشکیل میدهد و با وجود این سیاست جدید، درصد شاغلین زن و  سیاه پوستان مقدار کمی افزایش یافته است (به ترتیب 0.6 و 0.1 درصد) و درصد اسپانیایی زبان ها و بومی های آمریکا دقیقا ثابت مانده است! (به ترتیب 8.3 و 0.5 درصد طبق آمارشرکت اینتل)

ستون عمودی مربوط به تعداد کارمند می باشد

  1. لطفا نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید - بمنظور افزودن پیوست یا ویرایش نظر وارد حساب کاربری شوید
0 کاراکتر
پیوست (0 / 2)
انتشار موقعیت

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است
بالا