راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود

پست های ویژه

از اینکه این تالار را برای ارسال سوال یا مطلب انتخاب کرده اید سپاسگزاریم، لطفا موارد زیر را در جهت بهبود کیفیت پست ها رعایت فرمایید : 1- برای ار...
سلام وقت بخیر من قالب نیازمندیها رو خریداری کردم و لی رو هاستم نصب کردم ولی بعد از نصب .صفحه اول کامل بالا نیومد و چنین خطایی میده ..لطفا مشکل رو بر...
با سلام قالب کسب و کار در موبایل بصورت چپ چین نمایش داده میشه . آیا تنظیم خاصی باید در مدیریت قالب انجام بشه؟...
عضو پایه
با سلام پلاگین YT Shortcode رو از سایت راست چين دانلود و بر روی قالب کسب و کار نصب کردم اما در سایت، فقط خود کدها نمایش داده میشه نه خروجی کدها. ...
عضو پایه
سلام اساتید بزرگوار بعد از نصب ماژول Ignite Gallery v4.0.3 و ایجاد پروفایل و گروه و آپلود عکس ها پیام خطای زیر را در نمایش سایت میدهد . http://...
با سلام و احترام تنظیم عنوان صفحات و مسیر سایت در قالب کسب و کار رو از چه مسیری باید انجام داد؟ همانطور که در تصویر پیوست نشان داده شده، عنوان منو&...
عضو پایه
سلام وقتتون بخیر در مدیریت آگهی dj classified تقویم به صورت میلادی است و امکان انتخاب تاریخ را ندارم ، به نظر شما مشکل از کجاست؟ در Incept کروم تب ...
عضو پایه
سلام دوستان، بنده در حال آموزش و یادگیری برنامه نویسی تحت وب ASP .NET MVC هستم و از شما یک سوال دارم! من یک قالب فروشگاهی فارسی زبان (راست چین!...
با سلام و احترام در قالب استارت آپ در بخش کامپوننت ها، Unite slider پس از اینکه طبق فرمایش شما فولدرها را برای آپدیت PHP چایگزین کردم دیگر غیر فعال ش...
سلام و وقت بخیر بنده قالب " کسب و کار " رو نصب کردم خود سایت باز میشود ولی وقتی که /administrator را میزنم خطا میدهد Not Found The...
سلام من اسلایدر Unite Slider 5.0.16 رو از سایت شما خریدم ممنون میشم اگه یک فایل اکسپورت شده از دمویی که برای این اسلایدر ساختین به منم بدین این اس...
سلام در صفحه درج آگهی در افزونه dj classified وقتی دکمه ذخیره را می زنم، پیغام زیر را نمایش می یابد: This site can’t be reached The webpage at htt...
عضو پایه
یک گالری تصاویر می خواهم بزارم که در متن نوشته ها بتوانم چندین عکس را کنار هم بگذارم - و گالری در متن داشته باشم - چند مورد را دانلود کردم ولی یا پولی...
سلام. من برنامه CSV to vCard با عنوان "انتقال شماره های تماس از اکسل به گوشی موبایل و تلگرام" را از سایت خودش (http://www.csvtovcard.com/) ...
عضو پایه
سلام مشکل آپلود تصاویر در classfied جوملا رادارم،در صورتی که آخرین نسخه classfied تو سایت نصب شده... لطفا برای رفع مشکل آپلود تصاویر راهنمایی کنید....
عضو پایه
منظور از این خطا در سئو چیست You have more than 100 internal and external links on this page. Google recommends to limit the number of these links to...
سلام وقتتون بخیر مشکل آپلود تصاویر در classified جوملا ، هنگام درج آگهی جدید امکان آپلود کردن تصویر نیست... لطفا هرچه سریعتر راهنمایی کنید.ممنون...
با سلام اگر ممکن است راهنمایی در مورد این کامپوننت بفرمایید ممنون؟ آیا درست نصب شده است...
با سلام در صورت امکان یک صفحه را با گوگل استراکچر دیتا درست کنید و بقیه را من انجام دهم اگر نکته ای هم باید رعایت شود بفرمایید...
با سلام در لینک زیر http://fekrgostar.ir/aseman/products/barayand-software?view=article&id=108 من کامپوننت را گذاشتم ولی صفحه نمایش داده نمیشود. ل...
با سلام من کلید ی که در صفحه editor میتوانستیم shortcode را استفاده کنیم پیدا نکردم اگر ممکن است راهنمایی نمایید با تشکر...

موردی یافت نشد
  1. پست: 1245
  2. حل شده ها: 679
  3. سوالات حل نشده: 466
  4. جدیدترین کاربر: معصومه حیدری
افراد آنلاین
بالا