راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود

پست های ویژه

از اینکه این تالار را برای ارسال سوال یا مطلب انتخاب کرده اید سپاسگزاریم، لطفا موارد زیر را در جهت بهبود کیفیت پست ها رعایت فرمایید : 1- برای ار...
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما مهندس عزیز بنده بعد از نصب قالب inoshop , میخاستم منوی "پیش خرید" رو ویرایش کنم مشخصات این منو در ظاهر...
سلام.من افزونه SP Page Builder Pro خریداری کردم چون قبلا افزونه رایگان رو نصب کرده بود روی همون افزونه نصبش کردم ولی بعد از نصب با اینکه زده نسخه پرو ...
عضو پایه
سلام من افزونه YOOtheme رو خریدم ولی وقتی می خوام نصبش کنم خطای زیر رو میده دلیل خاصی داره ؟؟باید طبق آموزش پیشبرم ؟؟( به پیوست دقت کنید)...
سلام من این افزونه رو از شما خریداری کردم و نصب کردم ، اما برای تغییرات در دسته ها خطای Please input a valid email for email parser داده میشه . ...
سلام مجدد من کامپونتت نظر سنجی sp poll نصب کردم با موفقیت نصب شد و ماژولش هم درست کار میکنه ولی خود کامپونتت اجرا نمیشه میشه بررسی بگید مشکلش چ...
عضو پایه
با سلام من بک افزونه میخوام که کاربرای سایت وقتی یک خدماتی رو از من خرید میکنن و بعد از اون لاگین میشن ، بتونن ببینن که چقدر از زمان استفاده از اون ...
عضو پایه
با سلام دوستان من میخوام سیستم پشتیباتی آنلاین رایچت رو روی جوملا قرار بدم ولی از طریق کد جاوااسکریپت تویه سایت خودش زده : برای فعالسازی رایچ...
عضو پایه
سلام لطف میکنید پنل من و چک کنید . من می خوام تو قسمت اگهی ها امکانات و بازنشر حذف بشه لطفا بگید چیکار کنم ؟ و اینکه من کامپونتت نظر سنجی و نصب...
عضو پایه
سلام جناب نورورزی من یک ویدیو رو مستقیما میخوام از هاست پلی کنم ولی ارور MIME میده حتی با کمک پلاگین AllVideos هم موفق نشدم - ممکن هست راهنمایی بفر...
سلام وقت بخیر جناب نوروزی - زمان play شدن یک movie در قالب zindex پلیر در سطح پایین قرار میگیرد و مطالب سایت قابلیت اسکرول دارند - لطفا ویدیو پیوست شد...
سلام به دوستان من یک وبسایت ارائه دهنده خدمات دارم و میخوام وقتی کاربر لاگین میشه تویه پروفایلش یک قابلیتی باشه که بتونه ببینه درخواستش در چه مرحله ...
عضو پایه
سلام خسته نباشید من قالب اسکان و نصب کردم توی صفحه اول آگهی هامو نشون میده ولی وقتی روش کلیک میکنم داخل اگهی نمیره من نمیتونم محتوای اون اگهی رو بب...
عضو پایه
با سلام من در حال شخصی سازی یک قالب جوملا هستم که با page builder pro طراحی شده ولی ورژنش قدیمی هست میخواستم ورژن جدید رو از شما خریداری بکنم ولی...
عضو پایه
سلام. امکان راست چپ چین کردن مطالب در فرم های گوگل وجود دارد؟ واسه آزمون آنلاین مطالب فارسی است و در حالی که خروجی مطالب به صورت چپ چین در فرم می آید....
با سلام و عرض ادب. تصویر مدیر سایت یا کاربر از آدرسی فراخوانده می شود که خود آن آدرس فیلتر است. یعنی این آدرس: http://i0.wp.com/sakeneravan.ir/comp...
سلام اينماد را مدتي هست در سايت نصب كردم ولي متاسفانه كاملا بيكيفيت و تار هست چيكار بايد كنم؟ در سايت اينماد هم ثبت تيكت كردم مشگن در يك صفحه html با...
در زیر منوی اصلی سایت هم هیچ زیر منویی نیست ولی هاله سفید رنگ ظاهر میشه زیر منوی فروشگاه تخصصی میخام محصولات برق صنعتی مثل بهینه سازی و avr توی...
سلام و وقت بخير خدمت شما سوالاتي داشتم سوال اول.چطوري به جاي اين علامت + كه در تصوير 3 پيوست شده لوگوي سايت را بزارم؟ ضمنا سايز لوگو را چقدر بايد ت...
با سلام و تقدیم احترام در صفحه ساز K2 هنگام ساختن یک ایتم جدید وقتی که تصویری (هر چند کوچک) را در سربرگ Image می افزایم؛ در هنگام نمایش در سایت، آن ...
سلام و درود بر شما. دیروز قالب دانشمند را نصب کردم. در محیط مدیریت جوملا این پیغام ظاهر می شد که نسخه PHP هاست پائین است. به شرکت ارائه دهنده هاست خب...

موردی یافت نشد
  1. پست: 1246
  2. حل شده ها: 679
  3. سوالات حل نشده: 467
  4. جدیدترین کاربر: کیمیاسیفی
افراد آنلاین
بالا