راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام جناب نوروزی عزیز،
ابتدا تشکر می کنم که تا به حال به همه سئوالات بنده به درستی و با روی باز پاسخ دادید.
مسئله و سئوال فعلی بنده این هست:
حدودا بعد از آپدیت ورژن جوملا اینوشاپ به ورژن های 3.10 و بالاتر، پنل ادمین به شدت کند شده!
اوایل وقتی لاگین می کردی بلافاصله پنل باز میشد و وقتی مثلا به صفحه یا قسمت مطالب میرفتی مثلا 20 ثانیه طول می کشید و از اون به بعد باقی صفحات و منوها با سرعت عادی باز می شدن و دیگه تاخیر 20 ثانبه ای رو هم نداشتن.
اخیرا هر صفحه یا منویی از سایت رو باز و بسته و یا ذخیره و... میکنم حداقل چیزی در حدود 30 ثانیه و یا بیشتر طول میکشه!!! مثلا می خوام زبان پیش فرض پنل مدیریت رو به انگلیسی تغییر بدم با تاخیر انجام یمده بعد می خوام وارد مثلا acymailing بشم باز همینطور و... حسابی وقت و انرژی آدم گرفته میشه!
البته از ابتدا راه اندازی سایت خود وبسایت هم کمی نسبت به وب سایت های دیگه کند هست اما قابل تحمله (مخصوصا منوهایی از سایت که محصولات رو نمایش می دن (j2store))

سیستم کش جوملا (مدرن) هم روشن کردم،
ضمنا چند ماه قبل افزونه jch رو از سایت حذف کردم. خیلی تست گرفتم و چون نتیجه قابل لمسی رو مشاهده نکردم به همین دلیل کلا حذفش کردم که سیستم سبکتر بشه.

آیا شما راهنمایی خاصی دارید که کمک کنه به بهبود این وضعیت؟

ممنون از شما
خدا قوت
  1. lglg
  2. اینوشاپ
  3. سه شنبه, 26 مهر 1401
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام. خواهش میکنم

در مورد کش که اشاره کردید تا جایی که اطلاع دارم پلاگین جوملا، محیط سایت رو کش میکنه و نه مدیریت.

1- اگر مطمئن هستید که این مشکل مربوط به یک ماه اخیر نیست و یا سرور شما در ایران قرار داره بنظرم باید منابع هاست رو چک کنید و در صورت نیاز هاست بهتری خریداری کنید.
2- همچنین می تونید با پروکسی پرسرعت، پنل رو چک کنید. اگر مشکل حل بشه احتمال داره سایت سعی داره فایلی رو از سرور خارجی لود کنه.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اینوشاپ
  3. # 1
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا