راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
عرض سلام و احترام
بنده قالب استارتاپ رو لوکال نصب کردم و الان چندتا سوال دارم ممنون میشم با حوصله پاسخ بدهید :

1 - بنده واسه ماژول نمونه کار چندتا مجموعه جدید مثلا "کناف" ساختم و مطالبی رو بهش لینک کردم ولی توی سایت نشون نمیده ،چطور توی سایت و قسمت نمونه کار عنوان مجموعه رو بیارم که با کلیک روی اون مطالب مربوط به اون رو فیلتر کنه مثل دو دسته پیشفرض قالب - همچنین رنگ فونت این قسمت رو از کجا تغییر بدم (عکس 1 ،2 ،3)

2 - متن و فونت مطلب روی اسلایدر بالای سایت رو از کجا تغییر بدم (عکس 4)

3 - گزینه عنوان صفحات "صفحه نخست" رو چطور از سربرگ صفحات حذف کنم طوری که فقط عنوان سایت "خشت اول"رو نشان بدهد (عکس 5)

4 - میخام گزینه "ضمیمه فایل" به قسمت "تماس با ما" اضافه شود اگه قالب این امکان رو نداره لطفا ساده ترین پلاگین برای اینکار رو معرفی بفرمایید (عکس 6)

سپاسگذارم
پیوست (6)
  1. aryashahi
  2. استارتاپ
  3. شنبه, 29 تیر 1398
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
در لینکی که ارسال شد، نمونه کد میانبر برای ایجاد showcase قرار داشت.
اما در مورد اینکه کجا بایستی کد را وارد کنید یا ویرایش کنید، مسلما در بخش مدیریت ماژول ها بایستی ماژول "نمونه کارها و مقالات" را باز کرده و مطابق تصویر پیوست، آی دی دیتابیس دسته ای که می خواهید اضافه کنید را قرار دهید.

[showcase source="category: 7,10" loading_animation="bottomToTop" filter_animation="3dflip" filter_align="center" filter_style="4" large="5" limit="10" layout="mosaic" horizontal_gap="0" vertical_gap="0" include_article_image="yes" thumb_width="640" item_link="single" popup_detail_button="no"]

کد بالا، کدی است که در دموی قالب ما قرار داشت. عدد 7 و 10 آی دی دیتابیس هستند. این عدد ها را می توانید در بخشی که دسته می سازید پیدا کنید.
پیوست (2)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. استارتاپ
  3. # لینک
1
رای
لغو
ممنون مشکل کاملا برطرف شد

با سپاس فراوان
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. استارتاپ
  3. # 1
0
رای
لغو
سلام ممنون سوال 2 و 3 و 4 متوجه شدم ولی در مورد سوال 1 رفتم توی سایتش ولی متوجه مشکل نشدم

من فقط میخام عنوان دسته جدید بالای ماژول نمونه کار اضافه بشه مثل دو دسته پیشفرض ،آدرس جایی که باید ویرایش کنم رو میخام
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. استارتاپ
  3. # 2
0
رای
لغو
سلام. سعی کنید در یک پست، بیش از یک سوال مطرح نکنید:

1- برای آشنایی با نحوه کار با کدهای میانبر پلاگین shortcodes ultimate به وب سایت توسعه دهنده مراجعه کنید :
http://yon.ir/65Nuf

2-برای تغییر متن اسلاید ویدئوی آموزشی را ملاحظه کنید :
https://www.aparat.com/v/GbIDq

3- شما باید از منوی اصلی سایت عنوان را تنظیم کنید (تصویر پیوست)

4-می توانید از افزونه fox contact استفاده کنید : https://rastchin.com/fcdb

نکته : اگر نیازمند پشتیبانی فنی می باشید لازم است تا سایت را آنلاین کرده و سپس اطلاعات ورود به پنل را واتزآپ کنید
باتشکر
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. استارتاپ
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا