راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام . توی قالب قبلی وقتی یه مطلب اضافه میکردم توی قسمت انتشار مطلب یه گزینه بالای توضیحات متا یا meta description وجود داشت که اسمش عنوان صفحه بود . وقتی توی اونو مینوشتم خیلی توی سئو تاثیر میزاشت یعنی توی افزونه rsseo همون لحظه میدیدم درصد بهینه شدن صفحه مورد نظر بالا رفت . اما الان توی قالب اینوشاپ اونو ندارم . میشه بگید از کجا اضافه کنم ؟ قالب قبلیم مال جومینا بود
پیوست (1)
  1. بابک
  2. اتاق عمومی
  3. جمعه, 24 خرداد 1398
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام

موردی که اشاره کردید امکان بومی جوملاست.
اگر از بخش مقالات جوملا صفحه جدید ایجاد می کنید در سربرگ publishing قرار دارد و اگر با k2 کار می کنید در سربرگ دوم.
پیوست (2)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 1
0
رای
لغو
سلام . با تشکر گویا سوال منو خوب متئجه نشدید . عرض کردم توی سربرگ publishing با لاتر از متا دیسکریپشن گزینه ای وجود داشت به نام page title که توی اون وقتی توضیحات قرار میدادم تاثیر زیادی روی سئو صفحه داشت اما توی قالبهای دیگه نمیبینمش . اونو از کجا میتونم اضافه کنم؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 2
0
رای
لغو
درسته.

به این مورد بر نخوردیم تا الان و باید لیست پلاگین های اضافه همون سایت رو بررسی کنید. البته اگر فایل ویرایش مقاله رو override نکرده باشن

اما در کل اگر این فیلد عنوان مرورگر رو تغییر میداده بنظر نیازی به اینکار نیست چون عنوان مرورگر رو خود جوملا با "عنوان مقاله" پر میکنه. بهمین دلیل فیلدی براش در نظر نگرفته
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. اتاق عمومی
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا