راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام دوستان گرامی - بنده قالب هایپر رو تهیه کردم و بسیار زیبا هست و سطح کاربری خیلی خوبی هم دارد - انقدر کار با این قالب راحته که دلم نمیاد تغییرش بدم - فقط چندتا مشکل دارم که به ترتیب مطرح می کنم -
1- چرا نام محصولات رو تغییر میدم ولی در سایت با همان نام قبلی نشان میدهد - در قسمت مدیریت نام ویرایش می شود ولی در سایت همان نام قبلی باقی می ماند؟
2- مشکل قبلی در قسمت catagory یا همان دسته بندی ها هم پابرجا است؟
3- در حالت ریسپانسیو بعضی از موقعیت های ماژول ها نشان داده نمی شود ولی در حالت معمولی نشان داده می شود؟
4- در فروشگاه ساز ویچو مارت یک خطایی با عنوان زیر نمایش داده می شود و تابع نمیتواند یک فولدر را بازخوانی کند که پیام در قسمت مدیریت Administrator سایت و بخش اصلی فروشگاه VirtueMart نمایان می شود : vmError: The path for invoices seems to miss the correct file permissions Safe Path /home/rastchin/public_html/demo/hypermarket/administrator/components/com_virtuemart/Qpxk3NuzrkeENqk0cX2Tk/

ببخشید اگر این همه سوال مطرح کردم چون قدرت این فروشگاه ساز خیلی بیشتر از بقیه فروشگاه ساز ها هستش اصلا دلم نمیاد که این مشکلات باعث شود من قالب رو تغییر بدم .
با تشکر از عوامل محترم سایت راست چین
خداوند یعنی انژی های مثبت کاینات - با انرژی فراوان باید آموخت و اطلاعات خود را گسترش داد.
  1. مهران اسماعیلی
  2. هایپرمارکت
  3. سه شنبه, 27 فروردين 1398
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
متشکرم از راهنمایی شما دوستان گرامی
خداوند یعنی انژی های مثبت کاینات - با انرژی فراوان باید آموخت و اطلاعات خود را گسترش داد.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 1
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام

1- مطمئن شوید پلاگین cache سایت در طی مراحل طراحی خاموش باشد. همچنین اگر لوکال هستید از ومپ سرور استفاده کنید
2- در این قالب یک نام برای چند دسته انتخاب شده است. مطمئن شوید دسته درست را ویرایش کرده اید
3- اگر منظور پوزیشن محل لوگوی بانک ملت است می توانید دستور زیر را در انتهای فایل CSS خود قرار دهید

.pre-text {
display: block !important;
}

4-در تنظیمات ویرچومارت مانند تصویر پیوست(سربرگ templates) فیلد safe path را خالی و سپس ذخیره کنید. پیغامی از طرف ویرچومارت مبنی بر ایجاد خودکار این فولدر خواهید دید. روی آن کلیک و در صفحه بعدی اقدام به انتخاب کلید ایجاد کنید

سعی کنید هر سوال را در یک پست جداگانه مطرح کنید. موفق باشید
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. هایپرمارکت
  3. # 2
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا