راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
با سلام منویی در این قالب وجود دارد به اسم نمونه کارها و مقالات به چه صورت می تونم منویی دیگر غیر از این منو درست کنم یعنی هم این منو باشد و هم منوی جدید که به همین صورت در صفحه اول در بالاتر صفحه نمایش داده شود ؟ با تشکر از شما
  1. محمد مهدی
  2. گرافیکی تک صفحه
  3. یکشنبه, 22 بهمن 1396
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام

بنظر می رسد شما می خواهید یک ردیف اضافه کنید؟
اگر در بخش مدیریت قالب ها، قالب پیشفرض را باز کرده و به مسیر options>layouts>Grid بروید، موقعیت های موجود را مشاهده می کنید. توصیه می شود در هر موقعیت (position) فقط یک ماژول فعال کنید.

اگر تمامی موقعیت ها را استفاده کرده اید نیاز به کدنویسی و اضافه شدن یک ردیف جدید می باشد
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. گرافیکی تک صفحه
  3. # 1
0
رای
لغو
با تشکر از شما. من دقیقا نمی دونم چطور می تونم یک ماژوال را در یک موقعیت دیگر فعال کنم. برای مثال در موقعیت top d تعرفه و قیمت نمایش داده میشه ، چطور می تونم ماژولی را که حالت پورتفولیو دارد را در این پوزیشن هم استفاده کنم ؟ ممنون از راهنمایی شما
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. گرافیکی تک صفحه
  3. # 2
0
رای
لغو
اول از همه اسم موقعیت ها رو دقیق بررسی کنید :
https://rastchin.com/images/templates/24/position.jpg

دوم در بخش مدیریت ماژول ها، روی ماژول مورد نظر (مثلا تعرفه) کلیک کنید و قسمت موقعیت (position) آن را روی top d قرار دهید. سپس سیو کنید.
توجه : در نظر داشته باشید اگر ماژول دیگری نیز در این موقعیت فعال است بهتر است آن را خاموش کنید تا از نظر نمایش مشکلی ایجاد نشود
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. گرافیکی تک صفحه
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا