راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام . در فرم تماس با ما در بخش فرم تماس وقتی میخوام ایمیل بزنم ارسال نمیشه و همین طور میچرخه؟ اشکال از کجاست؟
  1. meghdad
  2. نیازمندی ها
  3. دوشنبه, 11 بهمن 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
این ارور رو میده بعد چند دقیقه :

توجه
SMTP connect() failed. https://github.com/PHPMailer/PHPMailer/wiki/Troubleshooting
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 1
0
رای
لغو
سلام.
تنظیمات SMTP رو انجام دادید؟
http://rastchin.com/images/videos/joomla3/10-global-configuration.mp4
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 2
0
رای
لغو
بله انجام دادم. بخش هاست رو زدم لوکال هاست که فکر کنم اشکال همینجاست. تو کلیپ گفتید آی پی بزنم اگر روی هاست خارجی سایتم آپ هستش و لوکال نیست! منظور از آی پی چیه و از کجا باید بگیرم؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 3
0
رای
لغو
localhost نباید مشکلی ایجاد کنه. چون سایت شما روی سرور هست، پس لوکال همون آی پی حساب میشه. آی پی برای زمانی هست که سرور ایمیل شما با سرور سایت یکی نباشه. درون حالت باید آی پی یا آدرس دومین سرور ایمیل رو وارد کنید.
بعد از وارد کردن اطلاعات و تنظیمات، باید روی کلید Send test mail کلیک کنید. اگر پیغام خطا دیده میشود باید خطا رو رفع کنید
معمولا خطا مربوط به نام کاربری/رمز یا پورت های آزاد ارسال ایمیل می باشد.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 4
0
رای
لغو
روی php mail گذاشتم ایمیل تست ارسال شد. اما وقتی گزارش به مدیر ارسال میکنم میزنه آگهی نیاز به باز نگری داره؟ این گزارشات کجا میره؟ رفتم ایمیل مدیر رو چک کردم.گزارشی نیومده بود. سیستم ایمیل را روی کدوم یک از موارد زیر باید بزارم؟ متشکرم ارسال ایمیل smtp php mail
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 5
0
رای
لغو
در بخش تماس با آگهی دهنده وقتی پیغام ارسال می کنم این پیام رو میده؟ توجه Could not execute: /usr/sbin/sendmail × پیام پیغام ارسال شد --------- ممنونم
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 6
0
رای
لغو
لطفا از فرم "پاسخ شما" بجای "دیدگاه" برای ارسال پاسخ استفاده کنید که در انتهای این صفحه قرار دارد

جوملا 3 متد برای ارسال ایمیل دارد :
1) تابع sendmail
2) تابع phpmail
3) استفاده از سرویس smtp
برخی سرور ها، برای امنیت بیشتر 2 مورد اول رو می بندند که اگر اسکریپت هک وجود داشت، نتونه ایمیل اسپم ارسال کنه. برای همین ما از ابتدا مورد 3 رو پیشنهاد دادیم اما اگر در سرور شما مورد 1 یا 2 باز هست (باید سوال کنید) می تونید استفاده کنید. خطایی هم که اشاره کردید مربوط به تنظیمات سرور است

برای گزارش آگهی به مدیر باید سایت سازنده افزونه رو بررسی کنید :
https://dj-extensions.com/documentation/dj-classifieds/configuration
ولی معمولا باید ایمیل بشه
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. نیازمندی ها
  3. # 7
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا