راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام
من در حالت لوکال در حال کار بر روی وبسایت جوملا فروشگاهی با ویرچومارت هستم. مساله ای که هست اینه که فیلد دلخواه رو که با آموزش همین وب سایت به صورت ردیف درست کردم و کاملا اوکی شد، اما زمانی که میرم تو اجرای سایت ، زمانی که روی یه کالا میرم تا انتخاب رنگ رو میزنم کامل به هم میریزه و کاری جز ریفرش نمیشه کرد، عکس حالت قبل و بعدشم خدمتتون میذارم.
مشکل از چیه به نظرتون؟
اگر خواستین میتونین با Team viewer به سیستمم وارد شید و بررسی کنید علت مشکل رو
پیوست (2)
  1. بهزاد کشاورز
  2. سیستم مدیریت محتوا - جوملا 3
  3. پنج شنبه, 27 آبان 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
فقط فیلد رنگ این طوریه؟یک بار به جای فیلد رنگ فیلد دیگری قرار بده و آن را هم امتحان کن ، اگر کار کرد پس فیلد رنگ را حذف کن و دوباره ایجاد کن.
0
رای
لغو
این قالب رو خریداری کرده اید؟
0
رای
لغو
دوباره فیلد رو ساختم و باز هم به همین حالت دچار شد، فکر کنم مشکل از زبان فارسی خود جوملا هستش. نظرتون چیه؟ راستی اگر بخوام به جای قیمت تو سایت،تماس بگیرید بذارم، چیکار باید بکنم؟
0
رای
لغو
یک ماژولی هست به اسم colour swatch virtuemart,، که حالت انتخاب رنگ با قیمت رو کامل میزنه، اما 75 دلاره، به نظرتون از کجا میتونم تهیه کنم؟
0
رای
لغو
ریشه مشکل رو پیدا کردم، زمانی که زبان جوملا رو انگلیسی میکنم مکشل حل میشه، حالا میخوام بدونم چطور میتونم راست به چپ رو تغییر بدم برای فیلد رنگ؟
0
رای
لغو
برای بررسی باید لینک دموی آنلاین بدید.
برای خرید ماژول توصیه میشه از طریق سایت هایی که خدمات ارزی می شوند اقدام کنید مانند :
http://www.tehranpayment.com
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا