راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
سلام
در ارتباط با قالب متصل به درگاه
ملت
سوال اول:

خریدبرای تست که انجام میدم در انتظار تایید سفارش می مونه حالا سفارش اگر از مدیریت باید تایید بشه کدام قسمت مدیریت هست؟

اگر خود کاربر باید تایید کنه که من فکر کنم تایید هم کردم ولی به صفحه بانک وصل نشد
رو دگمه تایید نهایی کلیک می کنم اتفاق خاصی نمییفته ، درگاه زرین پال رو نصب کردم و تنظیمات مربوطه به درگاه رو انجام دادم

سوال دوم :

تا حالا چندین بار پیش اومده قالب رو نصب کردم بعد 1 روز یا 2روز یا چند ساعت آدرس صفحه مدیریت رو پیدا نمی کنه و ارور میده در حالیکه اصلا اختلالی در روند قالب ایجاد نمی کنم یعنی هیچ تغییری. چون چند بار این اتفاق افتاده کلا هاست رو پاک می کنم و دوباره فقط نصب می کنم قالب رو، بعد صفحه رفرش می کنم تو مدیریت چندبار میرم میام بیرون یدفعه دیگه باز نمیشه و ارور page not found میده.

ممنون میشم پاسخ 2تا سوالمو بدید.
  1. امیر
  2. قالب ها
  3. چهارشنبه, 25 فروردين 1395
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
باسلام

در مورد سوال یک :
دقت داشته باشید منظور از "انتظار تایید" تایید کاربرنیست! منظور تایید از طریق سایت است اما این تایید به 2 صورت می تواند انجام شود
الف ) اگر خریدار شیوه پرداخت در محل را انتخاب کرده باشد (یعنی غیر آنلاین) مسلما مدیر فروشگاه از پنل مدیریت باید بصورت دستی سفارش را پیدا کرده و تایید کند مانند تصویر پیوست
ب ) اگر کاربر شیوه پرداخت آنلاین را بر گزیند سفارش بعد از نهایی شدن پرداخت و بازگشت کاربر از سایت بانک ملت به سایت شما خودکار تایید می شود

در مورد سوال دو :
ما برای امنیت بیشتر پلاگینی روی CMS نصب کرده ایم به نام adminexile که لینک ورود به پنل مدیریت را تغییر می دهد. بار اول چون بعد از نصب خودکار وارد لینک شده اید متوجه تغییر لینک نبوده اید. برای ورود به پنل مدیریت بصورت زیر آدرس را وارد کنید :
http://www.yoursite.com/administrator/index.php?rastchin

پنل باز می شود. اگر می خواهید کلمه rastchin را نیز تغییر دهید به بخش مدیریت پلاگین ها رفته و adminexile را جستجو کنید

موفق باشید
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. قالب ها
  3. # 1
0
رای
لغو
تغییر در پلاگین زرین پال

سلام
با توجه به اینکه تنظیمات درگاه تغییر کرده برای تغییر آدرس زرین پل در کامپوننت های پرداخت برای تغییر این آدرس در روت سایت به کدام قسمت برم تا بتونم تنظیمات زرین پل رو تغییر بدم؟
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. قالب ها
  3. # 2
0
رای
لغو
سلام
البته ما تا بحال پلاگین این درگاه رو نصب نکرده ایم اما تنظیمات پلاگین های پرداخت فروشگاه virtuemart، در مسیر منوهای زیر هستند :
components>virtuemart>payment methods
در صفحه ای که باز می شود لیست شیوه های پرداخت مشاده می شود. شما باید زرین پال را در لیست ببنید. با کلیک روی آن تنظیمات باید قابل انجام باشد.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. قالب ها
  3. # 3
  • صفحه :
  • 1

پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!
پست جاری قفل شده است
بالا