1) برای خرید از سایت لازم است عضو باشید تا سابقه فایل های خریده شده نگه داری شود و بتوانید در آینده نیز فایلی که هزینه اش را پرداخت کرده اید دانلود کنید.
 
2) درگاه پرداخت سایت، سامان بوده و کلیه کارت های عضو شتاب پذیرفته می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.
 
3) پشتیبانی رایگان می باشد.برای قالب های رایگان از طریق تالار گفتمان  و برای قالب های پولی از طریق تلفن و تلگرام است.در صورت لزوم امکان استفاده از نرم افزار تیم ویوور برقرار می شود.

1

بازکردن مجدد پوشه های بسته شده در ویندوز

سال هاست که مرورگرهای وب کلید ترکیبی CTRL+SHIFT+T را برای بازکردن مجدد آخرین پنجره های بسته شده (تب) پشتیبانی می کنند. به عبارت دیگر اگر سهوا یک سایت را ببندید می توانید به کمک این کلید ترکیبی آن را دوباره باز کنید. اما هنوز مایکروسافت به این نتیجه رسیده است که این ویژگی مهم و کاربردی را به ویندوز اضافه کند!
اگر  هر روز با پوشه های مختلف سروکار داشته باشید، حتما برای شما پیش آمده که فولدری را سهوا ببندید و مجبور شوید مجدد کل مسیر را طی کنید تا به آن فولدر برسید. این وضعیت برای نرم افزارهای باز شده نیز وجود دارد و ویندوز بطور کامل آن ها را پوشش نمی دهد.

 


پس اگر برای شما زمان اهمیت دارد، نرم افزار undoclose را دانلود کنید. نیازی به نصب نیز ندارد! یکبار آن را اجرا می کنید و آیکون آن در ناحیه system tray کنار ساعت یا آیکون های دیگر آن محدوده قرار می گیرد:

با کلید CTRL+SHIFT+F فولدری که اخیرا بسته شده است مجدد باز می شود.
با کلید CTRL+SHIFT+A نرم افزار هایی که اخیرا بسته شده است مجدد باز می شود.

با کلیک راست روی آیکون نرم افزار نیز می توانید این کلیدهای پیش فرض را عوض کنید. عملکرد این نرم افزار از ویندوز xp تا ویندوز 10 چک شده است.

دانلود نرم افزار undoclose نسخه 1.4

دیدگاه و یا سوال خود را مطرح کنید
  • موردی یافت نشد
بالا