1) برای خرید از سایت لازم است عضو باشید تا سابقه فایل های خریده شده نگه داری شود و بتوانید در آینده نیز فایلی که هزینه اش را پرداخت کرده اید دانلود کنید.
 
2) درگاه پرداخت سایت، سامان بوده و کلیه کارت های عضو شتاب پذیرفته می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.
 
3) پشتیبانی رایگان می باشد.برای قالب های رایگان از طریق تالار گفتمان  و برای قالب های پولی از طریق تلفن و تلگرام است.در صورت لزوم امکان استفاده از نرم افزار تیم ویوور برقرار می شود.

1

گرفتن عکس از سایت به کمک افزونه FireShot در فایرفاکس

گاهی پیش می آید که لازم است از صفحه یک سایت عکس بگیرید. از یک پرداخت اینترنتی و شماره پیگیری آن گرفته تا یک مقاله علمی! در ابتدا شاید با خود بگویید خود مرورگر کلید پرینت دارد اما افرادی که ازین گزینه استفاده می کنند می دانند که صفحه آنطور که دیده میشود پرینت گرفته نمی شود و علاوه بر اضافه شدن لینک سایت در پرینت، قابلیت مدیریت عکس قبل از پرینت نیز وجود ندارد. کلید print screen روی کیبورد نیز همیشه جوابگو نیست زیرا برخی صفحات اینترنتی دارای اسکرول عمودی هستند و شما مجبور هستنید چندبار ازین کلید استفاده کرده و عکس ها را بهم بچسبانید!

در این مقاله ما یک راه بسیار سریع تر را معرفی می کنیم. استفاده از افزونه فایرفاکس به نام Full Web Page Screenshots. بیایید قبل از هرچیز نگاهی به ویژگی های مهم این افزونه بیاندازیم :

  • گرفتن عکس از تمام صفحه سایت / بخشی از صفحه با یک کلید
  • قابلیت ویرایش عکس قبل از ذخیره یا پرینت
  • ذخیره به فرمت های تصویری یا pdf / ایمیل / پرینت / آپلود روی اینترنت / کپی در حافظه ویندوز
  • قابلیت تعریف کلید ترکیبی برای گرفتن اسکرین شات (screenshot)
  • پشتیبانی از مانیتورهای رزلوشن بالا (High-DPI)

 دانلود و نصب این افزونه بسیار آسان است. به یکی از لینک های زیر مراجعه کرده و افزونه را به فایرفاکس اضافه کنید. اگر افزونه را از سایت ما دانلود کنید نصب بصورت خودکار شروع می شود :

دانلود افزونه fireshot برای فایرفاکس – سرور فایرفاکس
دانلود افزونه fireshot برای فایرفاکس – سرور راستچین (ظرفیت : 2.5 مگابایت)

دانلود افزونه fireshot برای کروم – سرور گوگل

بعد از نصب لازم است فایرفاکس یکبار ریستارت (بسته و باز) شود تا آیکون صورتی رنگ S افزونه در بالا سمت راست نوار ابزار فایرفاکس مشاهده شود. با کلیک روی علامت فلش می توانید انتخاب کنید عکس چگونه ذخیره شود. و بعد از آن با کلیک روی خود آیکون S همواره آخرین مدل ذخیره سازی انتخاب می شود.

 

نکته برای افرادی که از تلگرام دسکتاپ استفاده می کنند :
گاهی پیش می آید که می خواهید عکس وب سایتی را در تلگرام دسکتاپ  برای دوست خود ارسال کنید. بدین منظور تنهای کافیست بجای ذخیره سازی عکس، از گزینه Copy to clipboard استفاده کنید. سپس به نرم افزار تلگرام و صفحه چت فرد رفته و با کلید ترکیبی CTRL+V عکس را فراخوانی کنید.

دیدگاه و یا سوال خود را مطرح کنید
  • موردی یافت نشد
بالا