1) برای خرید از سایت لازم است عضو باشید تا سابقه فایل های خریده شده نگه داری شود و بتوانید در آینده نیز فایلی که هزینه اش را پرداخت کرده اید دانلود کنید.
 
2) درگاه پرداخت سایت، سامان بوده و کلیه کارت های عضو شتاب پذیرفته می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.
 
3) پشتیبانی رایگان می باشد.برای قالب های رایگان از طریق تالار گفتمان  و برای قالب های پولی از طریق تلفن و تلگرام است.در صورت لزوم امکان استفاده از نرم افزار تیم ویوور برقرار می شود.

1

درباره راستچین - خدمات و قوانین

 
از تابستان 94 اقدام به راه اندازی سایتی کردیم که پیش روی شماست و هدف سایت را بر 2 اصلی زیر پایه گذاری کردیم :
 
orange طراحی قالب های با کیفیت
orange پشتیبانی سریع و کامل
 
در چند سال اخیر وب سایت های ایرانیِ فروش قالب رشد خوبی داشته اند اما اگر در کمی در کسب و کارشان دقیق شویم نارضایتی برخی از مشتریان را در عدم پشتیبانی مناسب مشاهده می کنیم. ما عقیده داریم اگر قرار است کالایی از جنس دیجیتال را به فروش برسانیم و پشتیبانی را هم از طریق سایت انجام دهیم باید و باید این پشتیبانی در نهایت سرعت انجام شود. نمونه این سرعت را می توانید در سیستم تیکت سایت های خارجی (پاسخ دهی زیر 5 دقیقه!) امتحان کنید.
 
بله "راستچین" اقدام به طراحی قالب بصورت ماهیانه می کند و پشتیبانی را نیز از طریق فرم نظردهی زیر هر صفحه قالب و یا فروم سایت انجام می دهد. مدیریت تیم طراحی را مهندس مصطفی نوروزی (7 سال سابقه در زمینه کدنویسی وب) برعهده دارد. همچنین در فواصل منظم آموزش های چندرسانه ای رایگان برای استفاده بهتر ازین قالب ها ایجاد می گردد. در حال حاظر برای سیستم مدیریت محتوای جوملا قالب می زنیم ودر آینده CMS های دیگر نیز تحت پوشش قرار می گیرد.
 
قوانین و شیوه کار
 
1) راستچین بطور منظم (معمولا هر ماه) یک قالب یا نرم افزار تحت وب را در سایت منتشر می کند که رایگان یا نیازمند پرداخت هزینه است. برای خرید از سایت لازم است عضو باشید تا سابقه فایل های خریده شده توسط شما نگه داری شود و بتوانید در آینده نیز فایلی که هزینه اش را پرداخت کرده اید دانلود کنید.
 
2) درگاه پرداخت سایت، بانک سامان بوده و کلیه کارت های عضو شتاب پذیرفته می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.
 
3) پشتیبانی قالب از طریق فروم یا تالار گفتمان سایت تحت آدرس http://rastchin.com/support/forum انجام می شود. در مواردی خاص نیز امکان استفاده از نرم افزار تیم ویوور یا تماس تلفنی برقرار می شود.
 
4) دوستانی که طراح قالب هستند، در صورت تمایل می توانند قالب خود را به آدرس data(@)rastchin.com ارسال نموده تا پس از بررسی کیفیت، در سایت بفروش برسد. شیوه همکاری توافقی خواهد بود
نظرات (0) کلیک: 196

نقل قول های معروف کسب و کار و موفقیت

نظرات (2) کلیک: 1696

404

صفحه مورد نظر شما دزدیده شده است!


لطفا شکایت خود را از طریق فرم زیر ثبت کنید

 

ارسال ایمیل

  
بالا