1) برای خرید از سایت لازم است عضو باشید تا سابقه فایل های خریده شده نگه داری شود و بتوانید در آینده نیز فایلی که هزینه اش را پرداخت کرده اید دانلود کنید.
 
2) درگاه پرداخت سایت، سامان بوده و کلیه کارت های عضو شتاب پذیرفته می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.
 
3) پشتیبانی رایگان می باشد.برای قالب های رایگان از طریق تالار گفتمان  و برای قالب های پولی از طریق تلفن و تلگرام است.در صورت لزوم امکان استفاده از نرم افزار تیم ویوور برقرار می شود.

1

راستچین کردن ایمیل های جوملا، کامپوننت ها و افزونه ها

اگر وب سایت فارسی دارید که با جوملا طراحی شده و از آن برای کاربران ایمیل ارسال می شود، حتما دیده اید که ایمیل ها بصورت چپ چین ارسال می شوند حتی اگر متن ایمیل پارسی باشد. حال اگر محتوای ایمیل شامل عبارات فارسی و انگلیسی باشد متن ایمیل بهم می ریزد. امیدواریم در نسخه های جدید تر جوملا این مشکل که راه حل بسیار ساده ای نیز دارد حل شود! بهر رو در این مقاله با ارائه یک راه حل کوتاه و سریع کلیه ایمیل هایی که از جوملا ارسال می شوند را راستچین می کنیم.

در نظر داشته باشید، لازم نیست برای هر کامپوننتی که نصب می کنید مانند :

  • AcyMailing
  • Breezing Forms
  • DJ-Classifieds
  • Easy Discussion
  • Jcomments
  • Komento

و... اقدام به یافتن فایل ارسال کننده ایمیل و راستچین کردن آن بکنید. این کار وقت گیر است زیرا بایستی از میان صدها فایل، فایل تنظیمات ایمیل کامپوننت را بیابید. اگر کامپوننت شما استاندارد طراحی شده باشد، برای ارسال ایمیل نهایی، از کلاس جوملا یعنی JMail استفاده خواهد کرد.

پس تنها کافیست به مسیر زیر رفته :

libraries\joomla\mail\mail.php

حدود خط 261 در تابع setBody مقدار زیر را بیابید :

$this->Body = JMailHelper::cleanText($content);

در خط بعد از دستور بالا، کل عبارت زیر را وارد و فایل را ذخیره کنید :

 

// FORCE rtl
$this->Body='<div style="direction:rtl;font-family:b nazanin,b mitra,mitra,nazanin">'.$this->Body.'</div>' ;
$this->Body=str_replace("\n", "<br>", $this->Body);
//END OF hack :: FORCE rtl

 

همانطور که مشاهده می شود در خط اول کل متن ایمیل را راستچین و فونت نازنین به آن اضافه کردیم.در خط بعد هم کلیه کاراکترهای \n را که مربوط به ایجاد یک خط جدید است (برای حالت غیر html) به تگ br تبدیل کردیم. اگر در نتیجه شما فاصله خط ها زیاد بود می توانید خط دوم را حذف فرمایید.

در تصاویر بالا محل قرار گیری کد و نتیجه قابل مشاهده است. و ازین پس برای هر وب سایت که با جوملا طراحی می کنید کافیست فایل جدید mail.php را جایگزین فایل اصلی کنید. در نظر داشته باشید ممکن است در بروزرسانی های جوملا مجدد این فایل با نسخه اصلی جایگزین شود و شما باید مجدد این تغییر را دستی انجام دهید.

دانلود فایل تغییر یافته mail.php برای جوملا 3

دانلود فایل تغییر یافته mail.php برای جوملا 2.5

دیدگاه و یا سوال خود را مطرح کنید

افراد شرکت کننده در این گفتگو

بالا