1) برای خرید از سایت لازم است عضو باشید تا سابقه فایل های خریده شده نگه داری شود و بتوانید در آینده نیز فایلی که هزینه اش را پرداخت کرده اید دانلود کنید.
 
2) درگاه پرداخت سایت، سامان بوده و کلیه کارت های عضو شتاب پذیرفته می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.
 
3) پشتیبانی رایگان می باشد.برای قالب های رایگان از طریق تالار گفتمان  و برای قالب های پولی از طریق تلفن و تلگرام است.در صورت لزوم امکان استفاده از نرم افزار تیم ویوور برقرار می شود.

1

رویارویی استیو جابز و بیل گیتس زیرنویس فارسی - ۲۰۰۷

 

شاید همه ما سخنرانی معروف استیو جابز در مراسم فارغ التحصیلی دانشگاه استنفورد را دیده باشیم. اما بسیاری از دیالوگ های معروف جابز از ویدئوی رویارویی او با بیل گیتز جمع آوری شده است. همچنین فیلمی به نام "مردی در ماشین" که در مورد زندگی نامه استیو جابز در سال 2015 اکران شد، بخشی از دیالوگ های این رویارویی رو در خود جای داده است.

استیو و گیتز در سال 2007 بخشی از گذشته خود را مرور می کنند و در مورد 5 سال آینده تکنولوژی صحبت می کنند. جالب است بیشتر پیش بینی های این 2 امروز عملی شده است. این مصاحبه توسط کنفرانس D ضبط و منتشر شده است

 

اگر در پی راه اندازی یک کسب و کار موفق هستید دیدن این فایل ۱ساعت و ۲۰ دقیقه ای توصیه می شود. این فایل در آپارات آپلود شده و قابل دانلود می باشد. همچنین در صورتی که تمایل دارید ویدئو را با زیر نویس انگلیسی نیز مشاهده کنید، به آدرس یوتیوب زیر مراجعه کنید :

مشاهده و دانلود ویدئو رویارویی استیو جابز و بیل گیتز - زیر نویس فارسی (آپارات)
مشاهده ویدئو رویارویی استیو جابز و بیل گیتز - زیر نویس انگلیسی (یوتیوب)

دیدگاه و یا سوال خود را مطرح کنید
  • موردی یافت نشد
بالا