1) برای خرید از سایت لازم است عضو باشید تا سابقه فایل های خریده شده نگه داری شود و بتوانید در آینده نیز فایلی که هزینه اش را پرداخت کرده اید دانلود کنید.
 
2) درگاه پرداخت سایت، سامان بوده و کلیه کارت های عضو شتاب پذیرفته می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله می توانید فایل مورد نظر را دانلود کنید.
 
3) پشتیبانی رایگان می باشد.برای قالب های رایگان از طریق تالار گفتمان  و برای قالب های پولی از طریق تلفن و تلگرام است.در صورت لزوم امکان استفاده از نرم افزار تیم ویوور برقرار می شود.

1

سایت اپل در گذشته - به بهانه معرفی سایت archive.org

اگر به وب سایت archive.org سر بزنید شاید اولین چیزی که توجه شما را جلب کنید عبارت بالای سایت باشد :
جستجو در میان تاریخچه بیش از 469 میلیارد صفحه!

بله، آدرس وب سایت مورد نظر خود را وارد کنید و گذشته آن را ببینید : https://archive.org

کاستی هایی نیز وجود دارد. اگر زمان خیلی دور را انتخاب کنید ممکن است تصاویر سایت قابل مشاهده نباشد و یا سایت بدلیل استفاده از کدهای جاوا اسکریپت دقیقا مشابه چیزی که در مرورگر دیده میشده نباشد اما با این حال وجود چنین ریپوزیتوری قدرتمندی در اینترنت بسیار قابل توجه است. لازم به ذکر است این سایت آرشیو موزیک و ویدئو را نیز پوشش می دهد.


orange برای ما جالب بود تا ببینیم سایت اپل در گذشته چگونه بوده است. بنابراین با کمک این سایت از سال 1996 تا 2016 تصاویر صفحه اصلی سایت اپل را ذخیره کردیم که در زیر می توانید مشاهده کنید. شاید یکی از تصاویر جالب در میان 20 سال پیشرفت، تصویر سایت اپل در سال 2011 باشد! معرفی آیفون 4 و درگذشت استیو جابز...

 

دیدگاه و یا سوال خود را مطرح کنید
  • موردی یافت نشد
بالا